#1 2009-04-16 06:49:12

dobro-dobro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 128

Wątek na sprzedaż

Niepowtarzalna okazja, prywatny wątek, który można przerobić sobie na pamiętnik, bloga, albo pele-mele.
Można w nim pisać tylko samemu i samemu potem spamować, wklejać gify, zdjęcia z wakacji i klnąć.
Wszyscy inni, którzy zakłócą spokój osobie, która wykupi ten przeuroczy kącik, zostaną zbanowani.
Cena 20zł

Offline

 

#2 2009-05-08 02:58:26

dobro-dobro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 128

Re: Wątek na sprzedaż

18zł

Offline

 

#3 2009-05-11 09:32:36

pleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 88

Re: Wątek na sprzedaż

Hmm - wobec tak korzystnego rabatu trudno jest się oprzeć tej ofercie...
Chciałbym zapłacić w wypróbowany już poprzednio sposób - przepuszczając pieniądze przez Totalizator Sportowy - szybko, pewnie, bezpiecznie, legalnie. Czy jest taka możliwość?

Jeżeli tak, to niniejszym przekazuję trzy liczby, które padły w sobotnim (09.05.2009) losowaniu Dużego Lotka: 1, 6, 13.
Ponieważ wygrana IV. stopnia (czyli popularna "trójka") wynosi 16.00 zł, brakujące 2.00 zł proszę uzupełnić składając kolejny kupon w tym samym losowaniu - podaję kolejne trzy zwycięskie liczby: 34, 37, 40. Suma gwarantowanych wygranych z obydwu kuponów wyniesie 32.00 zł - nadwyżkę 14.00 zł pragnę przekazać na cele kultu religijnego i działalności dobro-dobroczynnej.


Coitus non circum

Offline

 

#4 2009-05-11 15:05:55

Egzorcysta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-02
Posty: 14

Re: Wątek na sprzedaż

W związku z tym ja przekazuję pieniądze poprzez totalizator wyścigów konnych i podaję informację, że w 1956 roku Derby wygrała klacz Potencja - urodzona w 1952 roku córka Priboja i Taktiki.

Offline

 

#5 2009-05-12 00:17:46

JP2/RWD8

Użytkownik

13746240
Skąd: sprzed monitora
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 99
WWW

Re: Wątek na sprzedaż

Niniejszym zgłaszam chęć przejęcia prawa wyłączności do tego wątku.
W związku z tym proszę o kontakt.
W mailu zwrotnym podam nr. mego konta na które proszę wpłacić symboliczna kwotę 492.37
która ma pokryć koszty moich operacji finansowych w tym względzie, których efektem będzie przekazanie na konto wpłacającego dowolnie wybranej kwoty z katalogu kwot zamieszczonym w dzienniku ustaw z dnia przedwczorajszego o sygnaturze 0TRE/EDT45-3459.
Jestem pewien że oferta ta przebija wszystkie inne i liczę na to że zostanie rozpatrzona poważnie i pozytywnie .

Offline

 

#6 2009-05-12 03:22:19

dobro-dobro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 128

Re: Wątek na sprzedaż

JP2/RWD8 napisał:

Niniejszym zgłaszam chęć przejęcia prawa wyłączności do tego wątku.
W związku z tym proszę o kontakt.
W mailu zwrotnym podam nr. mego konta na które proszę wpłacić symboliczna kwotę 492.37
która ma pokryć koszty moich operacji finansowych w tym względzie, których efektem będzie przekazanie na konto wpłacającego dowolnie wybranej kwoty z katalogu kwot zamieszczonym w dzienniku ustaw z dnia przedwczorajszego o sygnaturze 0TRE/EDT45-3459.
Jestem pewien że oferta ta przebija wszystkie inne i liczę na to że zostanie rozpatrzona poważnie i pozytywnie .

Oferta brzmi bardzo atrakcyjnie, ale wydaje się lekko podejrzana.
Nie dlatego, że 0TRE/EDT45-3459 to jeden ze składników actimela, ale dlatego, że przedwczoraj była niedziela i jedynym organem, który mógł w ten dzień wydać dziennik ustaw jest wikariusz sądowy, a żaden biskup nigdy nie podałby w aktach prawnych tak niskiej symbolicznej kwoty jak 492.37.

Offline

 

#7 2009-05-12 04:52:21

JP2/RWD8

Użytkownik

13746240
Skąd: sprzed monitora
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 99
WWW

Re: Wątek na sprzedaż

Kwota 492.37 dotyczy pokrycia kosztów własnych operacji a te kwoty, zawarte są w katalogu które mogę przekazać na wasze konto, zawierają wiele zer i to po przecinku- wiec chyba oferta intratna.
Jednak muszę doliczyć dodatkowy koszt 12 groszy za zużycie mocy elektronów poruszających się w gniazdku gdy to pisze oraz butelkę Chopina jako że musiałem się pokrzepić mocą wielkiego kompozytora zdegustowany faktem żeś nie dostrzegł mych czystych intencji.

Offline

 

#8 2009-05-16 23:55:31

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: Wątek na sprzedaż

Drogi Ojcze!
Chciałbym wykupić abonament na tenże wątek, ale niestety większość moich dochodów pochłaniają składki na RM, RJ, pobliską parafię, plebanię i farę, oraz klasztor szarytek i karmelitanek bosych (niech Przenajświętsza Panienka je prowadzi na wylotówkę do Częstochowy), więc proponuję Ci w zamian za abonament wątkowy przejęcie naszej "osiedlowej relikwi". Nazywa się ona Zenobia Gważdżyńska, ukończyła lat 68 i uległa wypadkowi (wpadła do zbiornika na obornik w czasie wakacji u swojej cioci). Ma niezłą rentę, którą można przepisać na dowolna osobę (może ksiądz poradzi sobie z jej smrodem i przejmie sumkę, która wystarczy na comiesięczny zakup co najmniej dziesięciu kwintali pszenicy w płynie).
Ewentualnie mogę płacić w ratach.


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

#9 2009-05-27 21:27:20

JP2/RWD8

Użytkownik

13746240
Skąd: sprzed monitora
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 99
WWW

Re: Wątek na sprzedaż

Tohebem napisał:

Drogi Ojcze!
proponuję Ci w zamian za abonament wątkowy przejęcie naszej "osiedlowej relikwi". Nazywa się ona Zenobia Gważdżyńska, ukończyła lat 68 i uległa wypadkowi (wpadła do zbiornika na obornik w czasie wakacji u swojej cioci). Ma niezłą rentę, którą można przepisać na dowolna osobę (może ksiądz poradzi sobie z jej smrodem i przejmie sumkę, która wystarczy na comiesięczny zakup co najmniej dziesięciu kwintali pszenicy w płynie).
Ewentualnie mogę płacić w ratach.

Przelicytowuje te ofertę dodając rentke cioci pani Zenobii która wystarczy na trzy bułki z makiem (nawiązanie do trójcy stojącej przy motorze)a zważywszy na słomę z jej butów wychodzącą to i na kompot wystarczy, dodam też niezliczone ka-raty w razie ojca wątpliwości, myślę że trafia one do Ciebie ojcze

Offline

 

#10 2009-06-07 14:02:15

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: Wątek na sprzedaż

JP2/RWD8 napisał:

Tohebem napisał:

Drogi Ojcze!
proponuję Ci w zamian za abonament wątkowy przejęcie naszej "osiedlowej relikwi". Nazywa się ona Zenobia Gważdżyńska, ukończyła lat 68 i uległa wypadkowi (wpadła do zbiornika na obornik w czasie wakacji u swojej cioci). Ma niezłą rentę, którą można przepisać na dowolna osobę (może ksiądz poradzi sobie z jej smrodem i przejmie sumkę, która wystarczy na comiesięczny zakup co najmniej dziesięciu kwintali pszenicy w płynie).
Ewentualnie mogę płacić w ratach.

Przelicytowuje te ofertę dodając rentke cioci pani Zenobii która wystarczy na trzy bułki z makiem (nawiązanie do trójcy stojącej przy motorze)a zważywszy na słomę z jej butów wychodzącą to i na kompot wystarczy, dodam też niezliczone ka-raty w razie ojca wątpliwości, myślę że trafia one do Ciebie ojcze

To ja dorzucam jeszcze  Babcię Stefanię, cut Moherkę! Babcia owa posiada jemeryturkę z podstawką 100%, jak i dodateczki "za Niemców" i bezprawne przetrzymywanie jej na terenach Trzeciej Rzeszy.. tak więc te trzy bułki z makiem przebijam stukrotnie chałką przepyszną i maślaneczką świeżą! Słoma, fakt, z butków jej nie wystaje, za to kara-ty ma nawet cztery czarne i to w danie, więc Ojca DD przed ateistyczną hołotą bronić będzie!
A, i wykrywator szatana posiada!


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

#11 2009-07-03 16:03:34

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Wątek na sprzedaż

Od berbecia marzyłem o takim wątku. Poprzeczka aukcji jest wysoka, ale jestem pewien że moja oferta jest najkorzystniejsza.

http://www.msky.info/fileupload/store/nimbus2000.jpg

Jest to obecnie najbardziej zaawansowane technicznie kropidło na Ziemi, Lingam 2009. Posiada dozownik wody święconej, a także zasięg i moc kropienia pozwalające na szybką, łatwa i kosztowną desatanizację całych grup rockowych czy klubów parlamentarnych. Te złote zwoje wzmacniają sygnał zdalnej obsługi kropidła kiedy korzystamy z funkcji latania. Ma tylko jedna wadę - gdy włączamy funkcję zraszacza (błyskawiczne święcenie gospodarstw itp.), należy kropidło mocować w ziemi, a nie trzymać w dłoniach, bo ze względu na kształt strasznie zarzuca i zdarza się, że odlatuje nawet na 30 km, a funkcja samodzielnego powrotu włącza się po miesiącu.
P.S. Jest jeszcze kilka starszych modeli do sprzedania. Ze względu na funkcję lotu - doskonały prezent dla żony, babci lub teściowej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hbleague.pun.pl www.mangowcymmz.pun.pl www.biaklan.pun.pl www.mounds.pun.pl www.hetmanska1944.pun.pl