#1 2009-04-23 18:51:28

Robert

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 1

szwagier chce się do was wkręcić do filmu...

Pisał mi z Krakowa że chce wziąść za udział w waszych produkcjach ale nie wie jak to zrobić. Wiadomo jak w Hollywood aktorki wkręcają się do filmów, on jest jednak w związku i wolałby tego uniknąć, poza tym obawia sie trochę bo jego fizjonomia predystynuje raczej do ekranizacji chłppskich epopei, w każdym razie do filmu jest chętny tylko nieśmaiły trochę. Jak co to piszcie na maila to mu przekażę.

Offline

 

#2 2009-05-08 02:53:07

dobro-dobro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 128

Re: szwagier chce się do was wkręcić do filmu...

Robert napisał:

Pisał mi z Krakowa że chce wziąść za udział w waszych produkcjach ale nie wie jak to zrobić. Wiadomo jak w Hollywood aktorki wkręcają się do filmów, on jest jednak w związku i wolałby tego uniknąć, poza tym obawia sie trochę bo jego fizjonomia predystynuje raczej do ekranizacji chłppskich epopei, w każdym razie do filmu jest chętny tylko nieśmaiły trochę. Jak co to piszcie na maila to mu przekażę.

Każdy kto chce wziąć udział w materiale musi przejść test. Należy dostarczyć nam głowę jednego z księży w papierowej torebce. Głowa powinna być żywa i chętna do dialogu o przyszłości naszego Państwa. Fizjonomia kandydata powinna w tym wypadku pomóc, a jeśli nie, to bierzemy typowo katolickie wspomagacze, jak widły czy kosę. Potem my przydzielamy do roli. Z reguły są to 4 hektary agrestu do obierania.

Offline

 

#3 2009-05-12 01:17:17

JP2/RWD8

Użytkownik

13746240
Skąd: sprzed monitora
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 99
WWW

Re: szwagier chce się do was wkręcić do filmu...

Teraz wiem kto stoi za permanentna kradzieżą agrestu o której czytałem swego czasu w Gościu Niedzielnym...zgłoszę to u naszego organisty w parafii a on już poruszy odpowiednie organa...nie pozostaniecie bezkarni!!! Jak was złapią to wyśpiewacie wszystko...a gorzkie żale staną się waszym hymnem...

Offline

 

#4 2009-05-17 00:10:46

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: szwagier chce się do was wkręcić do filmu...

No i jasne, kto mi zajumał kosę!


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

#5 2009-05-17 04:20:52

JP2/RWD8

Użytkownik

13746240
Skąd: sprzed monitora
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 99
WWW

Re: szwagier chce się do was wkręcić do filmu...

Tohebem napisał:

No i jasne, kto mi zajumał kosę!

Albowiem, za prawdę powiadam Ci, kamień na kamieniu nie pozostanie, a gdy nań kosa natrafi to się połamie w miejscach wielu, przez co i jumac jej nie będzie potrzeby...

Offline

 

#6 2009-05-17 13:37:09

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: szwagier chce się do was wkręcić do filmu...

JP2/RWD8 napisał:

Tohebem napisał:

No i jasne, kto mi zajumał kosę!

Albowiem, za prawdę powiadam Ci, kamień na kamieniu nie pozostanie, a gdy nań kosa natrafi to się połamie w miejscach wielu, przez co i jumac jej nie będzie potrzeby...

Dobrze, że mi sierpa i młota ostawili


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

#7 2009-05-19 16:04:11

pleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 88

Re: szwagier chce się do was wkręcić do filmu...

Tohebem napisał:

Dobrze, że mi sierpa i młota ostawili

No cóż, sierp i młot to echo świetniejszych czasów, niedawno minionych - prawda tow. Behemocie? Tak, tak - przed algorytmami superkomputera Very, Very, Very Deep Blue nic się nie ukryje;). Ale bez urazy - pozdrówcie ode mnie Konsultanta oraz Małgorzatę, którą to darzę szczególnym sentymentem.

Ostatnio edytowany przez pleja (2009-05-19 16:04:30)


Coitus non circum

Offline

 

#8 2009-05-19 22:24:08

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: szwagier chce się do was wkręcić do filmu...

Eeeee, teeego, no, co ja tu miałem... Zaraz, jaki bechemłot?

Małgośka przesyła siarczyste buziaki z mroźnej tajgi!
Aha, Mistrza obecnie nie uświadczysz, skoczył do Moskwy po sprajta i zakąski.

PS: No dobra, komputer mnie rozgryzł (hola, hola! Ależ to w końcu diabelska maszyna!).


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dejavu.pun.pl www.ndl.pun.pl www.bractwofantasy.pun.pl www.freesamples.pun.pl www.swzp.pun.pl