#1 2009-05-11 23:39:17

JP2/RWD8

Użytkownik

13746240
Skąd: sprzed monitora
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 99
WWW

D.D.

Uważam za wysoce bulwersujący, fakt że niniejsza strona posługuje się logo zawierającym litery D.D.
Nie macie moralnego prawa ani społecznego poparcia w tym względzie by powielać tę symbolikę,
która jest dla wielu  elementem folkloru medialnego kojarzącego się nieodmiennie z romantyzmem i prawda jakiej wyrazicielem był DD Reporter
Dodatkowo ukrywanie pod ta symbolika przekazów które sugerują że wszystkie przejawy życia społeczno kulturalnego maja jakieś  bardziej lub mniej ukryte powiązania z Kościołem Katolickim, w kraju w którym wolność wyznaniowa jest dobrem ogólnospołecznym jest niedopuszczalne i powinno być w sposób zdecydowany napiętnowane.
Abstrahując od tego, w materiałach filmowych zamieszczonych tu, baczny obserwator dostrzeże wiele przekłamań i nieścisłości stojących w sprzeczności z hasłem : Prawda czasu- Prawda ekranu, które powinno być naczelnym hasłem przyświecającym wszelkiego rodzaju działaniom reporterskim.
Z uwagi na powyższe proponuje zmianę nazwy, usuniecie obelżywych dla intelektu naszego społeczeństwa reportaży i zmianę profilu strony w taki sposób by poruszała ona problematykę która cokolwiek wnosi a nadto niesie kaganiec oświaty pod strzechy naszych blokowisk.
Od siebie proponuje tematykę narodowo-socjalistyczną w kontekście współczesnych przemian ideowych i ich wpływ na globalne ocieplenie oraz gospodarkę materiałową w przemyśle krajowym a niejednokrotnie i zagranicznym.

łączę różne wyrazy...."życzliwy"

Offline

 

#2 2009-05-12 03:25:16

dobro-dobro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 128

Re: D.D.

JP2/RWD8 napisał:

Uważam za wysoce bulwersujący, fakt że niniejsza strona posługuje się logo zawierającym litery D.D.
Nie macie moralnego prawa ani społecznego poparcia w tym względzie by powielać tę symbolikę,
która jest dla wielu  elementem folkloru medialnego kojarzącego się nieodmiennie z romantyzmem i prawda jakiej wyrazicielem był DD Reporter
Dodatkowo ukrywanie pod ta symbolika przekazów które sugerują że wszystkie przejawy życia społeczno kulturalnego maja jakieś  bardziej lub mniej ukryte powiązania z Kościołem Katolickim, w kraju w którym wolność wyznaniowa jest dobrem ogólnospołecznym jest niedopuszczalne i powinno być w sposób zdecydowany napiętnowane.
Abstrahując od tego, w materiałach filmowych zamieszczonych tu, baczny obserwator dostrzeże wiele przekłamań i nieścisłości stojących w sprzeczności z hasłem : Prawda czasu- Prawda ekranu, które powinno być naczelnym hasłem przyświecającym wszelkiego rodzaju działaniom reporterskim.
Z uwagi na powyższe proponuje zmianę nazwy, usuniecie obelżywych dla intelektu naszego społeczeństwa reportaży i zmianę profilu strony w taki sposób by poruszała ona problematykę która cokolwiek wnosi a nadto niesie kaganiec oświaty pod strzechy naszych blokowisk.
Od siebie proponuje tematykę narodowo-socjalistyczną w kontekście współczesnych przemian ideowych i ich wpływ na globalne ocieplenie oraz gospodarkę materiałową w przemyśle krajowym a niejednokrotnie i zagranicznym.

łączę różne wyrazy...."życzliwy"

Nie ma się co denerwować,
wystarczyło dokładniej się przyjrzeć i opanować emocje.
W logo nie ma liter DD. Oczywiście druga litera to "D", jednak pierwsza to tzw. "zamknięte C", zwana też czasem przez informatyków "pierogiem".

Offline

 

#3 2009-05-12 04:37:05

JP2/RWD8

Użytkownik

13746240
Skąd: sprzed monitora
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 99
WWW

Re: D.D.

Czyli do słownika powiedzeń informatycznych wpisuje: "C" jak pieróg, niniejszym zwracam honor znaczy oddaje honor i zaciągam warte honorowa przed komputerem aż do dnia konsumpcji pierogów z grzybami wieczorową pora kiedy to oczekiwać będę narodzin "nowej świeckiej tradycji"w dobrym tonie wysokiego C.

Pozostańcie księże w pokoju...a gdy do kuchni wyjdziecie nagotujcież se pierogów i jedzcie z tego wszyscy popijając winem, tylko do posiłku nie zamieniajcie go w krew bo ta przyczyna niestrawności być morze.

Offline

 

#4 2009-05-16 23:58:29

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: D.D.

Ja też chcę Pi(e)roga!


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

#5 2009-05-27 21:44:49

JP2/RWD8

Użytkownik

13746240
Skąd: sprzed monitora
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 99
WWW

Re: D.D.

Tohebem napisał:

Ja też chcę Pi(e)roga!

Wielu jest zaproszonych na ucztę, jednak tylko wybrani w domu Pana Dobro-Dobro wieczerzać będą, a zasługi w postaci oddania mu wszelkich swych dóbr przepustkę do tego pewną stanowią (dobrze też będzie jeśli dołączysz do tego dobra swych bliźnich które dowolnym sposobem posiąść możesz-wszakże cel uświęca środki)

Offline

 

#6 2009-05-31 13:41:26

jamochuon

Użytkownik

6481911
Skąd: słoik z ogórkami
Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 18
WWW

Re: D.D.

Nie zapominajmy, iż zgubieni będą ci również, którzy w rodzinie do siódmego pokolenia wstecz posiadali ateistów, muzułmanów, masonów, racjonalistów, nazistów, satanistów, bejzbolistów, komunistów i innych "istów"!

Offline

 

#7 2009-06-07 13:50:39

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: D.D.

jamochuon napisał:

Nie zapominajmy, iż zgubieni będą ci również, którzy w rodzinie do siódmego pokolenia wstecz posiadali ateistów, muzułmanów, masonów, racjonalistów, nazistów, satanistów, bejzbolistów, komunistów i innych "istów"!

Ament, Bracie!

Czy do -istów zaliczymy też:

-cyklistów
-humanistów
-teistów
-akordeonistów
-kontrabasistów
-kolonistów?


Albowiem boję się, że owych -istów miałem w rodzinie i zbawienie mnie ominie...


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

#8 2009-06-09 01:52:29

dobro-dobro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 128

Re: D.D.

jamochuon napisał:

Nie zapominajmy, iż zgubieni będą ci również, którzy w rodzinie do siódmego pokolenia wstecz posiadali ateistów, muzułmanów, masonów, racjonalistów, nazistów, satanistów, bejzbolistów, komunistów i innych "istów"!

Ocaleni będą jedynie ci, co mieli w rodzinie kogoś z pokolenia JP2 lub z pokolenia DD.

Offline

 

#9 2009-06-18 23:05:21

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: D.D.

A czy Jan Pawłow Wtaroj wystarczy?


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bractwofantasy.pun.pl www.ndl.pun.pl www.swzp.pun.pl www.freesamples.pun.pl www.zjazdrpg.pun.pl