#1 2009-05-26 21:55:08

torres09

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 1

WAAAAZNE!!!!!!!!!!

SIema jestem nowy....i chce wam powiedziec ze jesli chcecie zrobic furore na tych filmach to waszym jedynym wyjsciem jest pan -bartłomiej nowak,Piotr Bronisławski (Tomasz Stec)...jak byscie widzieli moją i milionow osob mine po oglądnięciu RURY i o zniknięciu kostki masła...TEN CZŁOWIEK JEST SWIETNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MOWIE WAM ZROBIE COS ZNIM JESZCZE TO JEST GWÓZDZ PROGRAMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#2 2009-05-26 22:09:50

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: WAAAAZNE!!!!!!!!!!

Drogi Torres09
To jest trzech różnych panów! Są jedynie podobni do siebie...
Jak możesz uważać, że Ojciec Dobro-Dobro wprowadza widzów w błąd!
W ramach kary wykonasz 50 ślicznych krzyży (mogą być ze złota lub platyny, waga 500-1600 gramów) i podarujesz je okolicznej parafii!


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

#3 2009-05-26 23:38:55

pleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 88

Re: WAAAAZNE!!!!!!!!!!

torres09 napisał:

SIema jestem nowy....i chce wam powiedziec ze jesli chcecie zrobic furore na tych filmach to waszym jedynym wyjsciem jest pan -bartłomiej nowak,Piotr Bronisławski (Tomasz Stec)...jak byscie widzieli moją i milionow osob mine po oglądnięciu RURY i o zniknięciu kostki masła...TEN CZŁOWIEK JEST SWIETNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MOWIE WAM ZROBIE COS ZNIM JESZCZE TO JEST GWÓZDZ PROGRAMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Siema. Moim zdaniem - furrora (nie mylić z jakowąś futramą) jest już zrobiona i to w takiej skali, że teraz można tylko siedzieć w jaccuzi z Freidą Pinto i popijając Dom Pérignon - odcinać kupony. Czego sobie i Państwu życzę.

Dodam tylko, żebyś nie robił "cos znim jeszcze", ponieważ ów gwóźdź programu będzie jeszcze z pewnością filarem niejednego materiału i jako taki - jest potrzebny w stanie niepogorszonym.

Ostatnio edytowany przez pleja (2009-05-27 09:39:06)


Coitus non circum

Offline

 

#4 2009-05-27 21:11:59

JP2/RWD8

Użytkownik

13746240
Skąd: sprzed monitora
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 99
WWW

Re: WAAAAZNE!!!!!!!!!!

pleja napisał:

Dodam tylko, żebyś nie robił "cos znim jeszcze", ponieważ ów gwóźdź programu będzie jeszcze z pewnością filarem niejednego materiału i jako taki - jest potrzebny w stanie niepogorszonym.

Ataki na duchowieństwo końca nie maja...przecie jeśli wielebny Dobro-Dobro "coś z nim jeszcze" zrobi to nie pogorszy go a jedynie polepszyć może, a jeżeli po wszystkim weźmie on udział w paradzie równości to ma do tego pełne prawo a jeśli przy tem znikniętą kostkę masła pogryzać se będzie wraz z chlebem powszednim to  zawsze zawrócić z drogi swej może do konfesjonału, gdzie ojciec ponownie coś z nim zrobi itd.... never ending story

Offline

 

#5 2009-05-27 21:38:00

JP2/RWD8

Użytkownik

13746240
Skąd: sprzed monitora
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 99
WWW

Re: WAAAAZNE!!!!!!!!!!

Takim to sposobem już teraz wieczność udziałem wielu się staje

Offline

 

#6 2009-05-31 13:43:46

jamochuon

Użytkownik

6481911
Skąd: słoik z ogórkami
Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 18
WWW

Re: WAAAAZNE!!!!!!!!!!

Robić furorę? Toż to grzech! Prawdziwy katolik powinien czynić jedynie dobro-dobro.

Offline

 

#7 2009-06-07 13:52:26

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: WAAAAZNE!!!!!!!!!!

furrorę? A ja żem myślał, że Ferrari dla Ojca DD!


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swzp.pun.pl www.freesamples.pun.pl www.bractwofantasy.pun.pl www.zjazdrpg.pun.pl www.dejavu.pun.pl