#1 2009-06-24 17:42:11

Człowiek-Czołg

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-24
Posty: 4

Szatan kusi poprzez logo

Niech będzie pochwalony.

Czytając w prasie naukowo-katolickiej opis niedawno odkrytych, nowych części Biblii które po 13 latach prac zostały przeczytane natrafiłem na pewien cytat:
"Albowiem dnia pierwszego apokalipsy, przybędzie Szatan pod postacią wielkiego zamkniętego C i następującego po nim D. Każdy kto nie ulegnie pokusie zamkniętego C, będzie zbawiony"
Jak Ojciec odnosi się do tych faktów?


Czyż nie dobija się czołgów?

Offline

 

#2 2009-06-24 20:39:40

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Szatan kusi poprzez logo

Nie wiem, jak się odnosi, obecnie zapewne testuje otrzymaną przeze mnie tacę. Chwilowo więc tatuś w niebie jest, jest w niebie jest...
Ktokolwiek jednak był świadkiem kazania o Inicjałach Bożych na Ziemi, winien umieć duchy badać.
Po 1, to chyba jakieś niesprawdzone informacje - czemu liczba lat się nie zgadza, jakaż to niby kościelna procedura pomija wymóg upłynięcia tzw. "lat Chrystusowych"?
Po 2 i ważniejsze - nie jest uściślone, czy zamknięte "C" ma w konsekwencji stanowić tzw. "pieroga", czy też zgodnie z namową szatańską zamykać się symetrycznie aż do przeistoczenia się w "O", mające znacznie perfidniejsze konotacje. Owszem, jest grupa teologów, którzy widzą w takich symbolach jak "OD" jedynie uśmiechniętego cyklopa przewróconego na bok po zabójczym ciosie oślej szczęki Samsona, ale przeważająca część z nich dostrzega tu kabalistyczną metaforę obydwu kierunków na ścieżce grzechu seksualnego.
Należące się zaś wyłącznie ks. Dobronkowi namaszczenie "D D" to najpewniej dualistyczne, tj. duchowe i cielesne odwołanie "Deus, Deus" i dodawanie tu "Kosmateus" jest naprawdę infantylną profanacją i obrazą uczuć religijnych społeczności parafian tej strony.
Wiem, że jako Człowiek-Czołg, którego prezentację mieliśmy przyjemność oglądać w wideohomilii "Geniusze", jest Pan wyjątkowo uzdolniony i zrozumie błąd swoich insynuacji, jakkolwiek dużo jeszcze powinien się nauczyć o meandrach teologii.

Z Dobrem

Offline

 

#3 2009-06-29 01:06:54

dobro-dobro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 128

Re: Szatan kusi poprzez logo

Człowiek-Czołg napisał:

Niech będzie pochwalony.

Czytając w prasie naukowo-katolickiej opis niedawno odkrytych, nowych części Biblii które po 13 latach prac zostały przeczytane natrafiłem na pewien cytat:
"Albowiem dnia pierwszego apokalipsy, przybędzie Szatan pod postacią wielkiego zamkniętego C i następującego po nim D. Każdy kto nie ulegnie pokusie zamkniętego C, będzie zbawiony"
Jak Ojciec odnosi się do tych faktów?

Wszystko się zgadza.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to ostatni dzień apokalipsy wypadnie gdzieś między ćwierćfinałami, a finałem Euro 2012.

Offline

 

#4 2009-06-29 22:47:55

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: Szatan kusi poprzez logo

A jednak! Wiedziałem...
Nie wszystko stracone... póki Gruba Pani śpiewa... byleby nie wzięła wysokiego C!
Buhh z wami!


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

#5 2009-06-30 14:47:20

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Szatan kusi poprzez logo

dobro-dobro napisał:

Wszystko się zgadza.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to ostatni dzień apokalipsy wypadnie gdzieś między ćwierćfinałami, a finałem Euro 2012.

Ponoć Episkopat już wykupił kilka stadionów i sprzedaje bilety. Eksperci są jednak zdania, że zjawisko nie ma szans wpłynąć na wyniki meczów polskiej reprezentacji.

Offline

 

#6 2009-06-30 21:11:38

Człowiek-Czołg

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-24
Posty: 4

Re: Szatan kusi poprzez logo

Czy jeśli Euro zostanie nam odebrane i przeniesione o kilka miesięcy, to czy Apokalipsa też?


Czyż nie dobija się czołgów?

Offline

 

#7 2009-06-30 21:39:34

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Szatan kusi poprzez logo

Człowiek-Czołg napisał:

Czy jeśli Euro zostanie nam odebrane i przeniesione o kilka miesięcy, to czy Apokalipsa też?

To Stolica Apostolska decyduje o przebiegu i terminie End Of The World 2012, nie świeckie instytucje. Po prostu dostępnych będzie więcej stadionów.
Tak więc rzecz jasna Euro może być odebrane, ale nie przeniesione.

Ostatnio edytowany przez Lord Chirenbounts (2009-07-01 13:37:12)

Offline

 

#8 2009-07-01 21:07:52

dobro-dobro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 128

Re: Szatan kusi poprzez logo

Lord Chirenbounts napisał:

dobro-dobro napisał:

Wszystko się zgadza.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to ostatni dzień apokalipsy wypadnie gdzieś między ćwierćfinałami, a finałem Euro 2012.

Ponoć Episkopat już wykupił kilka stadionów i sprzedaje bilety. Eksperci są jednak zdania, że zjawisko nie ma szans wpłynąć na wyniki meczów polskiej reprezentacji.

Podobno najlepsze miejsce do oglądania końca świata będzie na trybunach wschodnich. Tam też bilety będą najdroższe i w każdym sektorze znajdzie się kapelan, który będzie z widzami do samego końca. Episkopat zaleca wziąć lornetki i parasolki. Zastrzega jednak w regulaminie, że koniec świata może przejść niezauważony ze względu na silne wiatry, lub wysokie ciśnienie.

Offline

 

#9 2009-07-01 22:35:49

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: Szatan kusi poprzez logo

Aha i pamiętajmy o zaświadczeniu z kurii o rachunku sumienia, poprawnej spowiedzi, odbytej pokucie, pielgrzymce do Grobu Jezusowego i co najważniejsze, o dobrowolnych datkach na cele religijne wpłaconej nie później niż miesiąc przed End Of The World 2012 (decyduje data wpłynięcia pieniędzy na konto).
Oczywiście wszystko musi mieć stosowne pieczątki! (parafialne of course)
A na miejscu wejściówki będą sprawdzane przez Oddziały Lotne Boskiej Milicji.


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.berserkclan.pun.pl www.hbleague.pun.pl www.hetmanska1944.pun.pl www.mangowcymmz.pun.pl www.mounds.pun.pl