#16 2009-11-17 15:27:09

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: "Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

pleja napisał:

Nie wiem, co robić, pomóżcie.

Ech. Jeśli wybierasz zakonnicę, wciśnij 7. Jeśli wybierasz księdza, zapłać 9. Jeśli wybierasz audycję z poradami seksualnymi dla księży i zakonnic, wciśnij <: ){]>. Jeśli wybierasz ostatnią mszę, wciśnij 12; powtórka - 12; powtórka - 12; od tyłu - 21.

Ostatnio edytowany przez Lord Chirenbounts (2009-11-17 15:32:15)

Offline

 

#17 2009-11-17 15:42:10

Hostur

Użytkownik

6242723
Zarejestrowany: 2009-09-07
Posty: 19

Re: "Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

Sprawa zaszła dalej, proboszcz zapoznal mnie ze swoimi ministrantami, kazdy miał 2m+ i 130kg+. Jestem pod kroplówką.

Offline

 

#18 2009-11-18 10:10:22

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: "Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

Hostur napisał:

Sprawa zaszła dalej, proboszcz zapoznal mnie ze swoimi ministrantami, kazdy miał 2m+ i 130kg+. Jestem pod kroplówką.

Przepraszam, czy Kolega jest Komunistą?
Inaczej trudno wytłumaczyć tak dalece idącą niewdzięczność wobec Kościoła, który umożliwił Panu zagraniczne wojaże.

Mimo to nasza społeczność z pewnością skora jest do pomocy w każdych okolicznościach, lecz w sposób zrozumiały ma związane ręce. Niezbędne jest bowiem napisanie i złożenie na ręce swojego proboszcza, u którego zdaje się ma Kolega dług, podania o przedłużenie terminu spłaty lub o zezwolenie zorganizowanie zbiórki na forum dobro-dobro. Należy przyprowadzić ze sobą dwóch świadków spośród najbliższej rodziny, w tym obowiązkowo małżonkę. W razie niemożności spełnienia powyższych warunków, pozostaje powołać się na wspomniane koneksje w postaci wstawiennictw. Nadto należy pamiętać, iż w ostatecznym rozrachunku działania duszpasterza są nastawione na pańskie dobro-dobro, tj. życie wieczne.

Ostatnio edytowany przez Lord Chirenbounts (2009-11-18 10:12:31)

Offline

 

#19 2009-12-16 09:47:12

Papiesz_Toaletowy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 9

Re: "Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

Karol miał na głowie oczywiście różne papieżyska... wiem co prawię - w końcu sam jestem papieżem.  Idę na papieżrosa. Pochwa.


Kryj się Elejson!

Offline

 

#20 2009-12-25 21:42:01

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: "Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

Watykan ponownie ulepszył dogmat o przesłaniu płynącym z nakrycia głowy papieża, uwzględniając przerażające widmo upowszechnienia się zabiegów in vitro. Otóż drobna korekta objawienia ujawnia fakt iż Ojciec Święty miał na głowie tablice z przykazaniami, a wnikliwa analiza wybitnych katolickich naukowców teologów potwierdziła, iż znajduje się tam dodatkowe przykazanie dotyczące zakazu krwiożerczych zabiegów sztucznego zapłodnienia sztucznymi ludźmi. Jego treść zostanie opublikowana w najnowszej encyklice papieskiej pt. "Pinokio, in vitro, karły śmierci i sztuczne rodzicielstwo". Porusza m.in. problem karłów śmierci, czyli złośliwych istot powstałych z zamrażanych zygot.
Papież więc bez wątpienia chciał przekazać nam swe przykazanie, co tłumaczy zachowanie się taśmy i wielkie zainteresowanie problemem nakrycia głowy, które było celowym działaniem Ducha Św. w ludzie bożym.
Nagrody rzecz jasna zostają odebrane laureatom konkursu, których odpowiedzi okazały się nieaktualne teologicznie. Wszystkie przekazane im wcześniej modlitwy zostaną przeznaczone dla głodujących dzieci z Afryki.

Ostatnio edytowany przez Lord Chirenbounts (2009-12-26 13:33:24)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.maskaradaszalencow.pun.pl www.kanter-strajk.pun.pl www.powerofsharinganforum.pun.pl www.naruto-polskieforum.pun.pl www.bioanalityka.pun.pl