#1 2010-06-02 20:17:17

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Mam Pytanie w Duchu Wiary czyli Kontrowersje

Ile razy w roku święty Mikołaj odwiedza dzieci papieża?
Czy przeszczepianie relikwii jest etyczne i czy powinno być refundowane?
Kto był pierwszy na księżycu M. B. Częstochowska czy M. B. Ludźmierska? Można się pomylić o jedno miejsce.
Czy istnieje życie po in vitro?
Czy lwy bawiące się z owieczkami w przyszłym świecie będą kupować Whiskas?
Czy profeska wieczysta odżywia się szparagami?
Ile diabłów zmieści się w jednej prezerwatywie?
Kiedy do Sokółki dotrze ostatnia porcja uczty eucharystycznej?

Offline

 

#2 2010-06-07 14:47:56

pleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 88

Re: Mam Pytanie w Duchu Wiary czyli Kontrowersje

Postaram się uczynić zadość Kontrowersjom i odpowiedzieć zgodnie z najlepszym interesem

Lord Chirenbounts napisał:

Ile razy w roku święty Mikołaj odwiedza dzieci papieża?

Raz - podczas tzw. Gwiazdki. W ciągu roku spotykają się jeszcze raz na tradycyjnych, dwutygodniowych wczasach w luksusowej daczy Ś.Mikołaja nieopodal Riksgränsen.

Lord Chirenbounts napisał:

Czy przeszczepianie relikwii jest etyczne i czy powinno być refundowane?

To zależy od stopnia relikwii. Przeszczepianie relikwii stopnia pierwszego jest nieetyczne i nie powinno być refundowane. Przeszczepianie relikwii stopnia drugiego i piątego jest etyczne, ale nie powinno być refundowane. Sprawa relikwi stopnia trzeciego jest prosta - przeszczepy są etyczne i powinny być refundowane. Relikwie stopnia czwartego, szóstego oraz wyższych - ich przeszczepy są nieetyczne, ale powinny być refundowane. Uff, mam nadzieję, że czegoś nie pomyliłem.

Lord Chirenbounts napisał:

Kto był pierwszy na księżycu M. B. Częstochowska czy M. B. Ludźmierska? Można się pomylić o jedno miejsce.

Może napiszę rzecz niepopularną, ale moim zdaniem na księżycu pierwszy był Pan Twardowski.

Lord Chirenbounts napisał:

Czy istnieje życie po in vitro?

Ha, podchwytliwe pytanie, do diaska! Ale nie dam się nabrać - prawidłowe pytanie powinno brzmieć: czy istnieje in vitro przed życiem? Prawidłowa i jedyna słuszna odpowiedź to oczywiście: istnieje, ale powinno być refundowane.

Lord Chirenbounts napisał:

Czy lwy bawiące się z owieczkami w przyszłym świecie będą kupować Whiskas?

Tak, oczywiście.

Lord Chirenbounts napisał:

Czy profeska wieczysta odżywia się szparagami?

Znowu podchwytliwie, ale odpowiedź prosta: tylko na wyraźne żądanie i tylko w postaci półpłynnej.

Lord Chirenbounts napisał:

Ile diabłów zmieści się w jednej prezerwatywie?

Pytanie nieprecyzyjne, ponieważ odpowiedź na nie zależy od nieznanego parametru wielkości przedmiotowej prezerwatywy. Ale sytuację można uprościć i stosując retorykę wiejskiego plebana z I. poł. XIX w. można odpowiedzieć: legion.

Lord Chirenbounts napisał:

Kiedy do Sokółki dotrze ostatnia porcja uczty eucharystycznej?

Pozwolę sobie jako odpowiedź zacytować natchnione słowa JE ks. bp. Antoniego Pacyfika Dydycza:

"Uczestniczenie w Eucharystii nie powinno oznaczać, że możemy się łatwo godzić na tylko powierzchowne oddawanie czci, na przystępowanie do Komunii św. tzw. grzeszników publicznych".

Wniosek konkluduje się jeden - nigdy. Wymowa tym większa, iż JE swego czasu był przewodniczącym Komisji Episkopatu Polski ds. Trzeźwości.


Coitus non circum

Offline

 

#3 2010-07-08 19:28:23

JP2/RWD8

Użytkownik

13746240
Skąd: sprzed monitora
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 99
WWW

Re: Mam Pytanie w Duchu Wiary czyli Kontrowersje

Lord Chirenbounts napisał:

Czy istnieje życie po in vitro?



Wiem jedno, po in vitro istnieje jedynie grzech, grzech i jeszcze raz grzech, szczególnie jeśli dziecku nadać imię Grzegorz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mangowcymmz.pun.pl www.berserkclan.pun.pl www.hbleague.pun.pl www.biaklan.pun.pl www.mounds.pun.pl