#1 2009-09-30 19:53:42

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

"Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,44425, … owie_.html

Na zwycięzców quizu (prawidłowa odpowiedź charakteryzować się musi szczególnym natchnieniem Duchem Świętym) czekają wspaniałe nagrody wręczane przez Papieża za pośrednictwem Ks. Dobro-Dobro.

Na razie najciekawsze próby rozwiązania zagadki: jest to podpaska rzucona w stronę Ojca Świętego przez Szatana, widoczna w momencie gdy w rozbłysku białego światła zderza się z wygenerowanym przez Papieża polem siłowym; druga z możliwości - że to pierwszy moherowy beret, co potwierdzałoby tezę, iż jest to tradycyjne słowiańskie nakrycie głowy.

Ostatnio edytowany przez Lord Chirenbounts (2009-09-30 20:02:50)

Offline

 

#2 2009-09-30 20:53:24

Hostur

Użytkownik

6242723
Zarejestrowany: 2009-09-07
Posty: 19

Re: "Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

Filmu nie widziałem poniewaz nie da sie go odtwozyc, "usuniety przez uzytkownika" oczywiscie wiemy, że usunely go demoniczne siły, od dawna robią takie rzeczy na youtube. Tak jak papieże noszą nakrycie głowy poniewaz są tak blisko naszego pana, że muszą chronić sie przed jego mocą tak jak i wyższe władze kościoła. Dokładnie analizowałem ukryte przekazy w piśmie świętym i dowiedziałem się, że ulubioną potrawą Jezusa był placek po węgiersku. Jadł go także przy ostatniej wieczerzy. Tym samym wnioskuje, że papież użył jako nakrycia głowy kawałka placka ziemnaiczanego możliwe, że posmarował też głowe gualszem. Wyjaśniało by to jego łysine którą posiadał ze względu na słabą przylepność placka do włosów. Powód jest oczywisty, palcek jako najbardziej przychylny Panu, chroni dużo lepiej przed jego mocą. Uważam to wyjaśnienie za najbardziej prawdopodobne.

Offline

 

#3 2009-09-30 23:50:43

pleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 88

Re: "Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

Ja sądzę, że był to telewizor - podobny do tego w Treści Merytorycznej nr 5, z tym że czarno-biały i bez pilota. Zgadłem? Wygrałem?


Coitus non circum

Offline

 

#4 2009-10-01 11:03:28

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: "Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

pleja napisał:

Ja sądzę, że był to telewizor - podobny do tego w Treści Merytorycznej nr 5, z tym że czarno-biały i bez pilota. Zgadłem? Wygrałem?

Wygrana jeszcze nie padła, bowiem nie zgłosił się z odpowiedzią żaden duchowny, który by potwierdził powyższe wersje i uznał je za własne lub przedstawił swoją.
Wśród Środowisk jednak przeważa opinia iż bliżej prawdy jest p. Hostur, gdyż Papież bardzo lubił placki ziemniaczane nie tylko za swych młodzieńczych lat, ale i za czasów posługi kapłańskiej; wyrażał się o nich przychylnie przy wielu okazjach, w tym uroczystościach okolicznościowych, a i szczególnie upodobał sobie i gorąco czcił ich patrona, św. Kartofelesa z Glebbony, jednego z Ojców Kościoła.

Offline

 

#5 2009-10-01 11:39:50

Hostur

Użytkownik

6242723
Zarejestrowany: 2009-09-07
Posty: 19

Re: "Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

Badałem pismo dalej, i głębiej, od ostatniego postu nieprzespałem około 9 nocy i 9 dni aby dociec czegoś więcej. Doszedłem do ciekawego spostrzeżenia, jest albowiem prawdopodobne, iż X fundamentalnych przykazań które otrzymaliśmy w chwili dobroci naszego pana, zostały także przekazane na dwóch plackach. Jest to przełomowe odkrycie które może wnieść milowe kroki w gastronomie kościelną oraz zadecydować o stałych dietach plackowych wypłacanych codzienie, powtazam codziennie! dla osób duchownych o co osobiście się postaram przed trybunałem konstytucyjnym oraz w watykanie.

Offline

 

#6 2009-10-01 12:22:25

pleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 88

Re: "Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

Wizja wspaniałych nagród tak mnie opętała, że nie poddam się bez walki: kremówki! K. Wojtyła miał na głowie kremówki! KRE-MÓ-WKI! KREEEMÓÓWKIIII!


Coitus non circum

Offline

 

#7 2009-10-01 12:48:50

Hostur

Użytkownik

6242723
Zarejestrowany: 2009-09-07
Posty: 19

Re: "Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

Wszyscy PRAWDZIWI katolicy wiedzą, że kremówki to chwyt marketingowy. Szatan zawładał twoją chęcią zysku musisz to pokonać, oczyść ducha swego skalanego! Wiesz co robić...
Toruń nr 69 1020 5011 0000 9602 0012 9130 - Bank Pocztowy S.A.

Offline

 

#8 2009-10-01 17:33:32

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: "Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

pleja napisał:

Wizja wspaniałych nagród tak mnie opętała, że nie poddam się bez walki: kremówki! K. Wojtyła miał na głowie kremówki! KRE-MÓ-WKI! KREEEMÓÓWKIIII!

Bardzo przemyślana odpowiedź. Przede wszystkim odwołuje się do wielkiej miłości Karola, którą niektórzy mylą z kobietą. Prowadzi nas jednak do pewnego paradoksu: czy rzeczywiście jednak Papież mógł spożywać w ten sposób i w tej pozycji kremówkę, którą przecież jadł wówczas Papież? Z drugiej jednak strony obecność kremówki w takich okolicznościach i jej umiejscowienie potwierdzałaby znamienne słowa o Nim wypowiedziane przez ks. Roberta Nęcka: "Pokazują normalność papieża. Był na wakacjach ze studentami i zachowywał się jak student".
Oficjalne wyniki konkursu będą opublikowane w czasie oznaczonym (patrz oznaczenie). Dodam, iż należy, wzorem Kościoła, w takich przypadkach zdawać się na wyjaśnienia oferowane przez teologię. Podpowiedzi zatem należy szukać w wyjściowym poście*. To, czym w rzeczywistości umajony był Ojciec Święty, zostanie wręczone zwycięzcy.

*Lub też podczas każdego innego postu nakazanego w ciągu roku.

Ostatnio edytowany przez Lord Chirenbounts (2009-10-01 17:52:15)

Offline

 

#9 2009-10-09 15:16:26

Hostur

Użytkownik

6242723
Zarejestrowany: 2009-09-07
Posty: 19

Re: "Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

z niecierpliwością oczekuje rozwiązania konkursu

Offline

 

#10 2009-10-09 19:03:06

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: "Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

Hostur napisał:

z niecierpliwością oczekuje rozwiązania konkursu

Ktokolwiek by oczekiwał zakończenia tak chwalebnego dzieła, będzie go doczekany.
I tak, główną nagrodę, w postaci 12 kilogramów służących duchowemu umocnieniu złotych dewocjonaliów, otrzymuje użytkownik o nicku Lord Chirenbounts. Decyzję o wyłonieniu zwycięzcy uzasadnia się głębokim natchnieniem udzielonej odpowiedzi Duchem Świętym jako darem pochodzącym bezpośrednio od zmarłego Ojca Świętego. Podana bowiem poprawna odpowiedź, przez co rozumiemy jej zgodność z duchem nauczania Kościoła, jego tradycją i kultywowaną przezeń czcią pamięci papieża Polaka, brzmi: Karol Wojtyła gościł na głowie Ducha Świętego w sposób widzialny, co czyni z rzeczonej taśmy relikwię II stopnia. Z nim też rozmawiał, jak słyszymy na załączonym filmie. Jest to więc prawda zarówno głęboko ewangeliczna, jak i empiryczna.
Wyróżnieni natomiast spośród tysięcy uczestników konkursu zostali użytkownicy Hostur i pleja, gdyż obu odpowiedziom towarzyszył świadczący o zaangażowaniu w sprawy Kościoła namysł i inicjatywa w budowie kultu Wielkiego Polaka i relikwii będących widzialnym znakiem bogactwa Jego życia. Wyróżnione osoby otrzymują łączną nagrodę w postaci przeznaczenia na rozwój ich kariery zawodowej wszystkich koronek do Miłosierdzia Bożego odmówionych w bieżącym roku w 10 najpiękniejszych klasztorach w Polsce.
Szczęść Boże

Offline

 

#11 2009-10-09 23:44:28

Hostur

Użytkownik

6242723
Zarejestrowany: 2009-09-07
Posty: 19

Re: "Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

Brak mi słów, jestem zaszczycony

Offline

 

#12 2009-10-10 10:35:28

pleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 88

Re: "Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

Lord Chirenbounts napisał:

odmówionych w bieżącym roku w 10 najpiękniejszych klasztorach w Polsce.
Szczęść Boże

Jeżeli jeszcze byłyby odmówione przez 10 najpiękniejszych sióstr z każdego klasztoru - byłbym wniebowzięty. A tak - pewien niedosyt pozostaje.


Coitus non circum

Offline

 

#13 2009-10-31 14:02:25

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: "Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

Witam, chciałbym w imieniu obecnego Ojca Świętego ogłosić co następuje:

Z inspiracji i natchnienia Ducha Św., wciąż uzupełniającego przesłanie Kościoła, zmieniony zostaje dogmat o Błogosławionej Taśmie i prawdziwej naturze obiektu, który miał na głowie Karol Wojtyła. Otóż cała mocą swego autorytetu stwierdzamy, iż śp. JPII owego czasu dzierżył na skroni kremówkę. Jednocześnie ogłaszamy, iż we wspomnianej kremówce tkwił i zgodnie z obecną wiarą Kościoła tkwi gdzieś nadal, placek ziemniaczany.

Jako że dwie równie poprawne odpowiedzi już padły, ich autorzy otrzymują podzieloną między nich nagrodę główną ze środków, które Kościół, za co jest wielce wdzięczny, otrzymał w bezinteresownym darze od kilku renomowanych cukierni i plackarni z Wadowic.

pleja napisał:

Jeżeli jeszcze byłyby odmówione przez 10 najpiękniejszych sióstr z każdego klasztoru - byłbym wniebowzięty. A tak - pewien niedosyt pozostaje.

Niech będzie. Ich modlitwy będziesz mógł synu odsłuchać telefonicznie.

Użytkownik Hostur zaś wygrywa pielgrzymkę do Rzymu.
Bilety, lokum i wyżywienie we własnym zakresie.
Miłej podróży!

Offline

 

#14 2009-11-16 16:04:33

Hostur

Użytkownik

6242723
Zarejestrowany: 2009-09-07
Posty: 19

Re: "Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

Aby odbyć pielgrzymkę zaciągnołem kredyt u proboszcza mej przydomowej parafii. Dziś z powodu braku pieniędzy prosiłem duszpasterza o spłatę kredytu poprzez prace dla kościoła tuteż mycie podłóg, polerowanie Jaguarów czy odpłatne egzorcyzmy. Jednakoż ksiądz ów chodź wielce wspaniałym i dobrym człowiekiem nazwać go trzeba nie miła była mu ma propozycja i tak straciłem 3 palce lewej dłoni oraz żone i dzieci. Martwię się, że jeśli nie oddam proboszczowi zaległych długów może zesłać i mnie do piekła. Czy mogę liczyć na finansową pomoc któregoś z braci na forum ? Odwdzięcze się w życiu pośmiertnym, mam znajomości.

Offline

 

#15 2009-11-17 13:59:45

pleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 88

Re: "Co Karol Wojtyła miał na głowie?" czyli czym żyje kraj

Lord Chirenbounts napisał:

pleja napisał:

Jeżeli jeszcze byłyby odmówione przez 10 najpiękniejszych sióstr z każdego klasztoru - byłbym wniebowzięty. A tak - pewien niedosyt pozostaje.

Niech będzie. Ich modlitwy będziesz mógł synu odsłuchać telefonicznie.

Trochę jestem zawiedziony, bo za każdym razem jak dzwonię to słyszę to samo: "Hallo? Tschüss, Ich bin Sabine/Erika/Matilda und du?" Potem coś tam dalej gada, jęczy i stęka jakby chora była albo wzdęcie miała. Zawsze po paru minutach, jak już kompletnie nie wiem, o co tej niewieście chodzi, to się rozłączam. Potem włączam tv i wybieram inny numer z kolorowych reklam z ładnymi paniami - ostatnio było to "Null, neun, null, null, fünf, neun, neun, null, null, fünf, null, eins, acht  … Ruf Mich An!" - ale za każdym razem to samo... Nie wiem, co robić, pomóżcie.


Coitus non circum

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kanter-strajk.pun.pl www.powerofsharinganforum.pun.pl www.naruto-polskieforum.pun.pl www.bioanalityka.pun.pl www.wrphclan.pun.pl