#1 2009-05-17 05:31:39

JP2/RWD8

Użytkownik

13746240
Skąd: sprzed monitora
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 99
WWW

Cut Polski

W reportażu o cudach Polski przedstawiona była bardzo atrakcyjna oferta pana Marka Brzózki. Jeśli nie podpisał on jeszcze umowy sprzedaży swego cud kiosku to ja ze swej strony był bym zainteresowany zakupem licencji na produkcje i rozpowszechnianie bilbordów reklamowych będących kopia  jego bilbordu, jako że nowatorska oraz treściwa forma przekazu, jest tak trafna że z pewnością trafi do każdego a dzięki mej inicjatywie i do najbardziej potrzebujących
Dodam że gdybyście wpadli na to wcześniej i w ten sposób zareklamowali imprezy na górze Orzelkowej  to przynajmniej niewidomi uczestniczyć by mogli w tym festynie...

Offline

 

#2 2009-05-17 13:21:35

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: Cut Polski

Oczywiście, że masz rację. Może powinieneś wykonać ten projekt przy współpracy z Ojcem DD, w końcu ma on doświadczenie w budowie udogodnień dla niepełnosprawnych, a zwłaszcza jeśli idzie o podejścia pod górki.
Poza tym liczę na festyn z kiełbaskami, piwem bezalkoholowym, grami i zabawami.


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

#3 2009-05-19 04:28:13

dobro-dobro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 128

Re: Cut Polski

JP2/RWD8 napisał:

W reportażu o cudach Polski przedstawiona była bardzo atrakcyjna oferta pana Marka Brzózki. Jeśli nie podpisał on jeszcze umowy sprzedaży swego cud kiosku to ja ze swej strony był bym zainteresowany zakupem licencji na produkcje i rozpowszechnianie bilbordów reklamowych będących kopia  jego bilbordu, jako że nowatorska oraz treściwa forma przekazu, jest tak trafna że z pewnością trafi do każdego a dzięki mej inicjatywie i do najbardziej potrzebujących
Dodam że gdybyście wpadli na to wcześniej i w ten sposób zareklamowali imprezy na górze Orzelkowej  to przynajmniej niewidomi uczestniczyć by mogli w tym festynie...

Niestety, z tego co pisało kilka osób, kultowy kiosk nie istnieje. Przynajmniej nie w tej lokalizacji.
Niedługo po pojawieniu się materiału został rozebrany i wywieziony w nieznane miejsce.
Kilka osób twierdzi, że widziało fragment kiosku przykryty plandeką w orszaku Wiktorii Bernadotte, co może sugerować iż Marek Brzózka otrzymał satysfakcjonującą go ofertę.

Offline

 

#4 2009-05-19 13:15:50

pleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 88

Re: Cut Polski

dobro-dobro napisał:

Kilka osób twierdzi, że widziało fragment kiosku przykryty plandeką w orszaku Wiktorii Bernadotte, co może sugerować iż Marek Brzózka otrzymał satysfakcjonującą go ofertę.

Aaaww!! A to jucha i przewrotne babsko! A tyle razy mi powtarzała w chwili uniesień "Ja, endast du!!! Tack så mycket!" i teraz co? Miał jednak rację senator K.Cugowski intonując onegdaj "nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę ci dam...". V. - din djävla fitta!


Coitus non circum

Offline

 

#5 2009-05-19 22:20:15

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: Cut Polski

Racja!
Diabelska kobieta...
Już wysyłamy Inkwizytora!


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

#6 2009-05-31 13:48:35

jamochuon

Użytkownik

6481911
Skąd: słoik z ogórkami
Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 18
WWW

Re: Cut Polski

http://www.demotywatory.pl/demot/157_500.jpg

Offline

 

#7 2009-05-31 17:59:40

Konstantine

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 6

Offline

 

#8 2009-06-07 13:55:07

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: Cut Polski

Jak zobaczyłem... to normalnie musiałem...
Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zjazdrpg.pun.pl www.ndl.pun.pl www.freesamples.pun.pl www.swzp.pun.pl www.dejavu.pun.pl