#1 2009-06-19 12:46:19

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Prawda o obozach! Fałszowanie historii?

Czy obozy koncentracyjne rzeczywiście były miejscami zagłady tak wielu ludzi? Wielu tak uważa, ale na szczęście są też tacy, którzy nie idą za owczym pędem uwielbienia rzekomych ofiar i zadają pytania, tj. czy to możliwe, by dysponowano wówczas technologią komór gazowych? Czemu więc dzisiaj nie buduje się takich w więzieniach czy ubojniach? Dlaczego nie dysponujemy nawet jednym opisem technicznym czy zdjęciem?! Odp. jest prosta - instalacja takich komór przekracza możliwości technologiczne nawet dzisiaj, a cóż dopiero w połowie XX w. !

Co więc kryje się tak naprawdę za "obozami śmierci" czy "zagłady"? Czy w III Rzeszy, państwie bądź co bądź niekomunistycznym, szybko rozwijającym się, w którym prowadzono szeroko zakrojone badania w każdej dziedzinie, nie stawiano przede wszystkim na postulowaną doskonałość biologiczną? Co więc naprawdę chciano osiągnąć w obozach?

Odpowiedź może być całkiem prozaiczna, ale też świadcząca po raz kolejny o wysokim standardzie życiowym obywateli III Rzeszy. Postaram się też rzucić światło na spisek mający zdyskredytować przedsięwzięcia obozowe i owego spisku autorów...

Otóż najprawdopodobniej obozy były klinikami specjalizującymi się w terapii odchudzającej! Świadczy o tym przecież wiele materiałów o obozach takich jak choćby Auschwitz-Birkenau, nadinterpretowanych przez obrońców teorii o zagładzie. Już na tym etapie analizy widać, ze taka spiskowa teoria dziejów jest znacznie mniej prawdopodobna. Ludzie w obozach byli poddawani specjalnym treningom, otrzymywali tez specjalne racje żywnościowe, świadczące o ścisłej diecie, ale i wysokim poziomie żywienia, stad obecność w codziennym menu choćby trudno dostępnej w czasie wojny czarnej kawy. Nie bez znaczenia jest tez zatrudnianie w obozie wybitnych specjalistów, jak np. dr Mengele. Wykonywano operacje, np. na żołądku - kolejny przykład profilaktyki dietetycznej. Dysponujemy dziś zresztą wieloma dowodami na inne pozytywne skutki terapii, blednie jednak interpretowane, jak zdjęcia rzekomo wychudzonych dzieci o wielkich głowach. Podstęp apologetów teorii zagłady polega na tym, ze duża głowa optycznie zmniejsza tęgość reszty ciała - a w rzeczywistości świadczy to li tylko o tym, ze dzięki zracjonalizowanej diecie obwód czaszki następnego pokolenia był większy, co z kolei stanowi o poprawności tez naukowych nazistowskich badaczy.

Wiele spośród rzeczy pozostawionych w obozach świadczy więc o czymś innym, niż chcieliby niektórzy: stosy okularów, złotych zębów czy peruk są świadectwem na to, iż ludzie pozbywali się ich, gdyż te przestawały być potrzebne na skutek terapii leczniczych! Kto wie, ile technologii III Rzeszy nie przetrwało - niestety- do czasów dzisiejszych?...

Przyjrzyjmy się też tym rzekomym nieludzkim warunkom w obozie. Nieprzypadkowo pomieszczenia są tam ogołocone z instalacji grzewczych, a te zapewne były solidne, skoro ludzie chodzili w cienkich ubraniach po polu w zimie i odstawali apele rekreacyjne. Tylko jedna grupa klientów mogła popełnić kradzież urządzeń na taką skalę...

Zastanówmy się zresztą, czy gdyby ludzie dobrowolnie nie poddawali się zabiegom odchudzającym - to prawda, ze ciężkim i ściśle kontrolowanym, ale przez to skutecznym - płaciliby tyloma złotymi przedmiotami i w ogóle wszystkim, co posiadali?  Czy - jak lubi się je nazywać - "łapanki" cieszyłyby się taka popularnością, że zawsze na mieście znalazł się ktoś, kogo Niemcy eskortowali prosto z ulicy?

Kto zatem stoi za tą największą w dziejach mistyfikacja, tą demonstracja siły propagandy pewnej grupy ludzi która przez wieki w swoim interesie zwodziła cale narody?... To chyba jasne - dziwnym trafem to właśnie Żydzi stanowili większość klientów tych klinik! To typowe, ze zamiast wdzięczności w tym narodzie znów zwycięża zachłanność, wyrażająca się przez żądzę zdobycia monopolu na dobra cywilizacji białego człowieka. Chodzi tu bowiem niewątpliwie o nieuczciwą konkurencję w branży dietetycznej - bogaci Żydzi, jak wiadomo mogli sobie pozwolić na najlepsze sanatoria a tymczasem żydowskie obozy upadały. Wymyślili wiec cały ten mit o rzekomym wyniszczeniu, chcąc zdyskredytować naukę i aparat państwowy III Rzeszy, posuwając się nawet do oskarżania jej o restrykcje prawne, choć państwo to zapewniało właśnie Żydom USTAWOWO wakacje!

Chodzi tu też, jak to zwykle bywa, o wyłudzanie horrendalnych sum odszkodowań. Tymczasem trzeba się zastanowić, czy Żydzi nie powinni płacić Niemcom za przechowywanie ze względów bezpieczeństwa na czas wojny... bo rzekome bezprawne przetrzymywanie w obozach to zwykły mit, jeśli uwzględni się spisywanie umów na 5 lat.

Apeluje wiec do jednego z najwybitniejszych Polaków, 2 największego autorytetu, zwanego wikarym tysiąclecia - ks. Lucjana Dobronka by walczył z wypaczeniami nowożytnej historii dokonywanymi na korzyść elit finansowych i lobby grup mniejszościowych wrogich naszej cywilizacji, zbudowanej tak ciezko na fundamencie chrześcijańskim.

Szczęść Boże

P. S. Tu widzimy, że akademicka dyskusja na te ważkie tematy jest w toku - moje rozważania natchnęły już wielu do poszukiwań prawdy. Dziękuję z tego miejsca także autorom komentarzy na tej stronie:   http://www.bibula.com/?p=5979

Ostatnio edytowany przez Lord Chirenbounts (2009-06-19 17:07:51)

Offline

 

#2 2009-06-21 23:05:41

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: Prawda o obozach! Fałszowanie historii?

Troszkę przesadziłeś!
Mój dziadek zginął w Auschwitz!
Jak możesz wypisywać takie brednie!



PS: Dziadunio spadł z wieżyczki strażniczej, po  suto zakrapianych urodzinach komendanta.


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

#3 2009-06-22 15:53:27

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Prawda o obozach! Fałszowanie historii?

Typowy filosemicki instrumentalizm. Radzę zastanowić się nad swoją tożsamością narodową.
Mam jednak pewne zrozumienie dla takich postaw - żyjemy w społeczeństwie o mentalności kształtowanej przez pewne skrajnie ustosunkowane media zasilane obcym kapitałem.
Nadto dostrzegłem, że nie może się Pan pogodzić z zagadkową śmiercią dziadka, dlatego użyłem wszelkich kontaktów by przyjrzeć się dokładnie jego postaci. Zanim jednak wszedłem w Google skontaktowałem się z rządem w sprawie niebezpieczeństwa obserwacji moich działań przez MOSAD. Nałożono klauzulę tajności, dlatego jako członek rodziny tylko Pan będzie w stanie przeczytać poniższy raport.

Pański dziadek, Tohebem Joshua Friedman, (jego ojcem był chory od urodzenia na Alzheimera pianista Baruch Elton John Kashynski)  był w Wehrmachcie! Nie był więc zaprzysięgłym Żydem destrukcyjnym, zdobył zaufanie komendanta Johannesa Biberflacha i co prawda wypadł z wieżyczki, ale z poziomu 2 stopnia schodów, nie zginął i dopiero po serii spowodowanych tym zaburzeń równowagi nieszczęśliwie wpadł do pieca, który ogrzewał cały sektor apelowy.
W klinice przyszło też na świat dziecko Tohebema Joshuy, pański wujek, który zginął bawiąc się w pobliżu ogrodzenia, mimo wyraźnych przestróg opiekunów. Imię nie jest znane, oprócz paru liczb, będących być może nrem PESEL, wiemy jednak że miał za życia zapewnione wspaniałe warunki - na tym zdjęciu widać jego opiekunkę wiozącą malca w nowoczesnym modelu dziecięcego pancernego wózka zimowego z ogrzewaniem: http://www.tylkomrok.pl/wp-content/uplo … gazowa.jpg
Cieszę się, że mogłem oczyścić dobre imię Pana dziadka. Widoczne tu znicze i wieńce są pozostałością po ceremonii pogrzebowej przy piecu, gdzie zakończył swe życie i przykładem na mocne więzi łączące personel ośrodka z jego klientelą  http://www.kki.net.pl/~museum/krematori … piece1.jpg

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Lord Chirenbounts (2009-06-22 21:27:21)

Offline

 

#4 2009-06-22 23:09:15

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: Prawda o obozach! Fałszowanie historii?

Troszkę się pomyliłeś... po pierwsze:
Dziadek nie został poddany kremacji! Tylko otrzymał pogrzeb wojskowy z pełnymi honorami i salwą honorową oddaną w stronę ostatniego transportu przybywającego do obozu, a strzelano z Ferdynandów!
Po drugie: W piecu zginął mój wujek, kiedy to wyszukiwał w popielniku złote zęby jakiegoś rabina, jeden z podstępnych volksdojczy wypastował wcześniej podłogę i wujek poślizgnął się i wpadł do pieca zatrzaskując przypadkowo drzwiczki swoją klamerką od pasa z napisem "Gott mit uns".

Więc jak coś piszesz, najpierw sprawdź swoje źródła informacji, ty podstępna bestio Wiesenthala!


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

#5 2009-06-23 14:50:06

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Prawda o obozach! Fałszowanie historii?

Z tym dziadkiem nie do końca tak było - mowa tu o podstępnej akcji rozstrzelania niemieckich żołnierzy przez więźniów, którzy znienacka wyskoczyli z wagonu, a po wszystkim podmienili ciała i do dziś żyją, mają się dobrze i pobierają odszkodowania za dokonane na sobie ludobójstwo. Sam dziadek zaś owszem, został uhonorowany ale poprzez uroczyste rozsypanie popiołów z paradnie przystrojonego komina pieca, do którego wpadł.
Po 2 - na jakiej podstawie sugeruje Pan tego typu niskie - na poziomie posadzki - znęcanie się nad psami rasy volksdeutsch (sporo zajęło mi przeglądanie tysięcy przewodników dla niewidomych po Auschwitz, zanim odkryłem to oczywiste znaczenie stosowanego w stosunku do nich określenia "pies"), które jak wiemy były ratownikami sprowadzającymi do niemieckich ochronek ludzi z terenów ogarniętych piekłem wojny Polaków z Żydami.
Po 3 - istnieją zeznania setek milionów świadków, potwierdzające że klamerka pańskiego wujka w ogóle nie istniała. A Pan to tak tylko po innych powtarza: hucwa, hucwa...

A te insynuacje o źródłach też są nie na miejscu, posiadam filtr antysemicki na Youtube, a Pan?...

P. S. Wiesenthal nie istniał! http://pl.wikipedia.org/wiki/69275_Wiesenthal
Tu pisze, że cała osobowość była spreparowana. Co najciekawsze wystarczy przejść do strony z opisem rzekomo istniejącej persony, żeby ujrzeć amatorski fotomontaż z tą samą asteroidą w miejscu głowy! He, he, co tu się zresztą dziwić - oto "co kryje się za" takimi choćby "komorami gazowymi" ... : http://www.kki.net.pl/~museum/oboz%20-% … azowa1.jpg

Ostatnio edytowany przez Lord Chirenbounts (2009-06-23 15:59:37)

Offline

 

#6 2009-06-23 21:18:07

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: Prawda o obozach! Fałszowanie historii?

Nie wiesz, co mówisz, szatan ci język poplątał!
Apage satanas!
A kysz!


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

#7 2009-06-24 15:12:50

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Prawda o obozach! Fałszowanie historii?

Tohebem napisał:

Nie wiesz, co mówisz, szatan ci język poplątał!
Apage satanas!
A kysz!

Ha! To NIEPRAWDA!! Cię popętał Cię.
Widzisz...


Już ja zboka, drodzy Państwo, rozszyfrowałem w wątku "Rasputin".

Sprawdziłem, ten akurat avatar jest fałszywy, a nie święty!

Znów byliśmy świadkami wylewania kału, jak na tym obrazku, dokumentującym obozowe zboczenia klienteli:

http://www.mikubica.pl/auschwitz_07-15ad.jpg

Wracając do tematu wyjściowego, chciałbym zainicjować pewne przedsięwzięcie w ramach akcji "Nigdy więcej" - pragnę mianowicie, aby działalność "obozów" została wznowiona w celu odnowienia prawdziwej pamięci o tamtych wydarzeniach i wykazania oszustwa, a także by nie dopuścić do zmonopolizowania światowego przemysłu dietetycznego przez rząd Izraelski.

Ostatnio edytowany przez Lord Chirenbounts (2009-06-24 16:34:41)

Offline

 

#8 2009-06-29 22:50:16

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: Prawda o obozach! Fałszowanie historii?

Jużem się rozplątał jak Aleksander Wielki z Gordyjskiego Węzła...
Tylko czemu przeciąłem węzeł ciepłowniczy w sąsiedniej kamienicy?
Aaa, no tak... chciałem sąsiada-masona ugotować na miękko.
Buhh z tobą bracie.


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

#9 2009-06-30 14:43:13

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Prawda o obozach! Fałszowanie historii?

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#10 2009-07-01 22:54:34

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: Prawda o obozach! Fałszowanie historii?

Piękna maszyna, a Mućka wyraźnie się cieszy przejażdżką
Stukrotne Buhh zapłać!


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mounds.pun.pl www.hetmanska1944.pun.pl www.hbleague.pun.pl www.berserkclan.pun.pl www.mangowcymmz.pun.pl