Dobro-Dobro

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-06-30 15:31:34

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Wez udział w głosowaniu "KuPo mocy Duchowej"

Głosuj już teraz na najświętsze motywy chrześcijańskie z pamiętnych videohomilii ks. Dobro - Dobro lub upamiętniające je rekwizyty! Wyślij w tym celu sms o treści "KuPo mocy Duchowej, głosuję na motyw nr 1" pod numer objawiony w płatnym na koszt odbiorcy sms-ie, który powinien zostać wysłany na Twój telefon zaraz po otwarciu tego wątku. Poniżej podaję nominowane do głosowania motywy od - w mojej ocenie - najlepszego do 10.

1. Utwór muzyczny (piosenka) kapeli "Jan Power" (założ. Jan Pareł, śpiewak znad Baryczy)  "Nie lękaj się" ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Relikwie".
2. "Razowy z ziarnem", tym samym, z którego wyrósł wysokiej klasy uchwyt z "Góry".
3. Ozdobiona witrażem szyba pancerna umieszczona wedle dziewiczego otworu Mateczki Rury z "Rury".
4. Obraz olejny z filmu "Oscar" pt. "Zdjęcie Koca na kasztance Piłsudzkiego z Czerwonym Flamastrem", warty 25 000 (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy) PLN.
5. Miniaturowa rekonstrukcja kiosku nawiązująca do urzekającej historii tzw. "latających domków Maryi" - z superprodukcji "7 cudów Polski".
6. Związany z ziemią ojczystą ziemniak jako symbol z materiału "Relikwie".
7. Rzadka kremówka z potrójnym kremem z obrazu "Geniusze", która uzyskała tytuł Wyrobu Cukierniczego Tysiąclecia.
8. Ułamany ząb amby opisanej w "7 cudów.." - ten, przypominający ludzki, ząb to jedyny przedmiot pozostawiony przez stworzenie, podczas policyjnej akcji.
9. Album dokumentujący przebieg imprezy obfitującej w dania z tłustych zwierząt, rozmaite gry i zabawy, która odbyła się na Górze Orzełkowej.

Ostrzeżenie od Moderatora!

10. Kamień o imieniu Hilkiasz z filmu "Metoda".

Uzupełnienie od Moderatora: Można oceniać własne treści.

Ostatnio edytowany przez Lord Chirenbounts (2009-06-30 15:37:46)

Offline

 

#2 2009-06-30 21:09:40

Człowiek-Czołg

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-24
Posty: 4

Re: Wez udział w głosowaniu "KuPo mocy Duchowej"

A nie ma do kupienia niemowlęcia z odcinka piątego? Jak szkoda...


Czyż nie dobija się czołgów?

Offline

 

#3 2009-06-30 21:35:12

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Wez udział w głosowaniu "KuPo mocy Duchowej"

Niemowlę zdaje się że wykorzystano przy atrapie stajenki betlejemskiej i jako takie nie podlega sprzedaży, zwrotowi ani procesowi utylizacji.
Z Dobrem i jeszcze większym Dobrem

Ostatnio edytowany przez Lord Chirenbounts (2009-06-30 21:35:42)

Offline

 

#4 2009-07-01 21:19:38

dobro-dobro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 128

Re: Wez udział w głosowaniu "KuPo mocy Duchowej"

Wspomniana stajenka betlejemska
Po lewej stronie żłóbka widzimy przykucniętego Józefa.

http://img83.imageshack.us/img83/3615/26289210.jpg

Offline

 

#5 2009-07-01 22:28:44

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: Wez udział w głosowaniu "KuPo mocy Duchowej"

A ja wolałbym podjazd pod wzgórze, bo mi się takie u mnie w oborze przydało, bo ostatnio moja krasula nogę sobie zwichnęła przechodząc przez próg.
Z góry Buhh zapłać.


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

#6 2009-07-03 10:10:33

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Wez udział w głosowaniu "KuPo mocy Duchowej"

Parę osób mnie, jako kapłana, ostatnio pytało, co to ma w takim razie znaczyć:
http://www.opuszczone.com/galerie/tarragona/02_ht/hiszpania-tarragona_47_ht.jpg
Odpowiadałem, że oprócz wymiaru duchowego filmu ks. Dobronka jest jeszcze ten materialny - urzeczywistniony w codzienności wywozu odpadków na wysypisko.
Kościół jednak w swej mądrości postrzega niemowlę głównie jako symbol cierpiącego Chrystusa. Apeluje też o duchową adopcję Niemowlęcia W Koszu Utajonego.

Ostatnio edytowany przez Lord Chirenbounts (2009-07-08 21:35:12)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kanter-strajk.pun.pl www.naruto-polskieforum.pun.pl www.wrphclan.pun.pl www.bioanalityka.pun.pl www.maskaradaszalencow.pun.pl