#1 2009-06-30 05:08:15

dobro-dobro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 128

Nie pamięta ktoś może jakie miałem hasło do swojego loginu?

Bo nie mogę się logować i wpisywać, a chciałbym.

Offline

 

#2 2009-06-30 14:33:34

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Nie pamięta ktoś może jakie miałem hasło do swojego loginu?

Zdaje się, że było takie jak login, tylko sekwencja słów i znaków była odwrotna.
Mam nadzieję, że pomogłem. Gdyby ani to ani odwrotność nie wchodziły proszę napisać, może coś wymyślimy.

Offline

 

#3 2009-07-01 22:52:42

Tohebem

Użytkownik

Skąd: Legion
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 55
WWW

Re: Nie pamięta ktoś może jakie miałem hasło do swojego loginu?

Może tu się ukryło hasło jak i login??


Modlitwa Św. Tomasza z Akwinu

Panie, Ty wiesz lepiej aniżeli ja sam, że się starzeję i pewnego dnia będę stary.
Zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego scieżek.
Uczyń mnie poważnym lecz nie ponurym, czynnym, lecz nie narzucającym się.
Szkoda mi nie spożytkować wielkich zasobów mądrości, jakie posiadam, ale Ty Panie wiesz, że chciałbym zachować do końca paru przyjaciół.
Wyzwól mój umysł od niekończącego brnięcia w szczegóły i daj mi skrzydeł, bym w lot przechodził do rzeczy. Zamknij mi usta w przedmiocie mych niedomagań i cierpień, w miarę jak ich przybywa, a chęć wyliczania ich staje się z upływem lat coraz słodsza.
Nie proszę Cie o łaskę rozkoszowania się opowieściami o cudzych cierpieniach, ale daj mi cierpliwość wysłuchania ich.
Nie śmiem Cię prosić o lepszą pamięć, ale proszę Cię o większą pokorę i mniej zachwianą pewność, gdy moje wspomnienia wydają mi się sprzeczne z cudzymi. Użycz mi chwalebnego poczucia, że czasami mogę się mylić.
Zachowaj mnie miłym dla ludzi, choć z niektórymi z nich doprawdy trudno mi wytrzymać. Nie chcę być świętym, ale zgryźliwi starcy - to jedno ze szczytów osiągnięć szatana.
Daj mi zdolność dostrzegania dobrych rzeczy w nieoczekiwanych miejscach i niespodziewanych zalet w ludziach. Daj mi, Panie, łaskę mówienia im o tym. (...)

Amen.


Księga Kazn 11:6 :
"Z rana siej swoje nasienie i do wieczora nie daj spocząć swej ręce. Bo nie wiesz kiedy to się uda: czy to tu, czy tam, czy oba będą równie dobre."

Offline

 

#4 2009-07-02 00:19:16

dobro-dobro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 128

Re: Nie pamięta ktoś może jakie miałem hasło do swojego loginu?

Tohebem napisał:

Panie, Ty wiesz lepiej aniżeli ja sam, że się starzeję i pewnego dnia będę stary.
Zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego scieżek.
Uczyń mnie poważnym lecz nie ponurym, czynnym, lecz nie narzucającym się.
Szkoda mi nie spożytkować wielkich zasobów mądrości, jakie posiadam, ale Ty Panie wiesz, że chciałbym zachować do końca paru przyjaciół.
Wyzwól mój umysł od niekończącego brnięcia w szczegóły i daj mi skrzydeł, bym w lot przechodził do rzeczy. Zamknij mi usta w przedmiocie mych niedomagań i cierpień, w miarę jak ich przybywa, a chęć wyliczania ich staje się z upływem lat coraz słodsza.
Nie proszę Cie o łaskę rozkoszowania się opowieściami o cudzych cierpieniach, ale daj mi cierpliwość wysłuchania ich.
Nie śmiem Cię prosić o lepszą pamięć, ale proszę Cię o większą pokorę i mniej zachwianą pewność, gdy moje wspomnienia wydają mi się sprzeczne z cudzymi. Użycz mi chwalebnego poczucia, że czasami mogę się mylić.
Zachowaj mnie miłym dla ludzi, choć z niektórymi z nich doprawdy trudno mi wytrzymać. Nie chcę być świętym, ale zgryźliwi starcy - to jedno ze szczytów osiągnięć szatana.
Daj mi zdolność dostrzegania dobrych rzeczy w nieoczekiwanych miejscach i niespodziewanych zalet w ludziach. Daj mi, Panie, łaskę mówienia im o tym. (...)

Amen.

Niestety, też nie pomogło. Wpisałem całe i wyskoczyło: "Zły login i/lub hasło".

Offline

 

#5 2009-07-02 20:23:45

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Nie pamięta ktoś może jakie miałem hasło do swojego loginu?

dobro-dobro napisał:

Niestety, też nie pomogło. Wpisałem całe i wyskoczyło: "Zły login i/lub hasło".

A mnie wchodzi od tyłu.

Offline

 

#6 2009-07-02 21:52:35

JP2/RWD8

Użytkownik

13746240
Skąd: sprzed monitora
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 99
WWW

Re: Nie pamięta ktoś może jakie miałem hasło do swojego loginu?

dobro-dobro napisał:

Bo nie mogę się logować i wpisywać, a chciałbym.

Ojcze, skoro nie znasz ni loginu ni hasła to i wpisów swych nie dokonujesz, a zatem to co w twym imieniu jest tu wpisywane jest masońskim spiskiem mającym na celu zastąpienia Dobra-Dobra złem-złem,i to perfidnie pod płaszczykiem Dobra-Dobra...a zatem apeluje do wszystkich!!!
Strzeżcie się albowiem Dobro-Dobro złym-złym może się okazać lub odwrotnie.

Offline

 

#7 2009-07-02 22:09:08

dobro-dobro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 128

Re: Nie pamięta ktoś może jakie miałem hasło do swojego loginu?

JP2/RWD8 napisał:

dobro-dobro napisał:

Bo nie mogę się logować i wpisywać, a chciałbym.

Ojcze, skoro nie znasz ni loginu ni hasła to i wpisów swych nie dokonujesz, a zatem to co w twym imieniu jest tu wpisywane jest masońskim spiskiem mającym na celu zastąpienia Dobra-Dobra złem-złem,i to perfidnie pod płaszczykiem Dobra-Dobra...a zatem apeluje do wszystkich!!!
Strzeżcie się albowiem Dobro-Dobro złym-złym może się okazać lub odwrotnie.

Trzymając się owej pokręconej logiki, to pierwszy wpis o niemożności logowania jest również spiskiem i nie należy mu wierzyć z uwagi na możliwość podszycia.
Poczekajmy aż przyjdzie prawdziwy dobro-dobro i się wypowie w tej kwestii.
Przypominam, że ten wpis również może być spiskiem, dlatego niekoniecznie musicie czekać na prawdziwego dobro-dobro i jego wypowiedź.

Offline

 

#8 2009-07-02 22:18:43

dobro-dobro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 128

Re: Nie pamięta ktoś może jakie miałem hasło do swojego loginu?

dobro-dobro napisał:

Poczekajmy aż przyjdzie prawdziwy dobro-dobro i się wypowie w tej kwestii.

Jestem.
Byłem w WC.
A więc odnosząc się do tego wątku, (którego nie usuwam tylko i wyłącznie z powodu bogatej zawartości merytorycznej) by ograniczyć tego typu zabawy na forum, od teraz logowanie będzie się odbywać przy użyciu czytnika siatkówki oka.

http://img381.imageshack.us/img381/7941/421gogle2.jpg

Dlatego od tej pory, wszyscy którzy chcą korzystać z tego fantastycznego forum, na którym każdy znajdzie coś dla siebie, musi kupić u adminów taki czytnik, do którego dodajemy gratis dwa błogosławieństwa. Dla biednych rodzin - trzy + obrazek z Maksymilianem Kolbe.

Offline

 

#9 2009-07-02 22:52:57

JP2/RWD8

Użytkownik

13746240
Skąd: sprzed monitora
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 99
WWW

Re: Nie pamięta ktoś może jakie miałem hasło do swojego loginu?

Ojcze, taki sprzęt drogim być musi!!!
A ja swe dochody przeznaczyłem na podtrzymanie działalności jednej ze stacji radiowych.
Nie mam możliwości się do nich dodzwonić, bo kiedym podróżował transportem kolejowym dnia przedwczorajszego, wysiadł mi telefon a ja pojechałem dalej.
Więc jeśli mógłbyś,w moim imieniu zwrócić się do tej stacji o zwrot moich datków, przedstawiając szczytny cel ich przyszłego ulokowania byłbym wdzięczny.
Mając na uwadze fakt że z racji swego stanu żyjesz w ubóstwie, i pewnie nie korzystasz z atrakcyjnych pakietów telefonii komorowej, zrób to w trzech słowach aby taniej było.

Offline

 

#10 2009-07-03 00:36:19

Banan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 1

Re: Nie pamięta ktoś może jakie miałem hasło do swojego loginu?

JP2/RWD8 napisał:

dobro-dobro napisał:

Bo nie mogę się logować i wpisywać, a chciałbym.

Ojcze, skoro nie znasz ni loginu ni hasła to i wpisów swych nie dokonujesz, a zatem to co w twym imieniu jest tu wpisywane jest masońskim spiskiem mającym na celu zastąpienia Dobra-Dobra złem-złem,i to perfidnie pod płaszczykiem Dobra-Dobra...a zatem apeluje do wszystkich!!!
Strzeżcie się albowiem Dobro-Dobro złym-złym może się okazać lub odwrotnie.

Och, Ślepcy!

Ludzie małej wiary!

Przecież to Cud w najczystrzej Postaci!

Offline

 

#11 2009-07-03 09:56:58

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Nie pamięta ktoś może jakie miałem hasło do swojego loginu?

Banan napisał:

Och, Ślepcy!

Ludzie małej wiary!

Przecież to Cud w najczystrzej Postaci!

Myślę, że to bilokacja, tyle że po prostu zapomniał temu drugiemu zostawić karteczki z hasłem. Na nowe cuda ks. DD są też inne dowody, np. : http://goscniedzielny.wiara.pl/index.ph … 85534&katg

Ks. Dobronek wśród Indian! Nazwisko jest niewątpliwie kryptonimem. Wiemy, żeś skromny ale cuda zawsze wyjdą na jaw dla większej pobożności ludu bożego!
Pomysł z czytnikami jest oczywiście świetny, tylko mój kot ma problemy z logowaniem, bo posiada tylko jedno oko.

Offline

 

#12 2009-07-06 12:56:56

pleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 88

Re: Nie pamięta ktoś może jakie miałem hasło do swojego loginu?

Lord Chirenbounts napisał:

Myślę, że to bilokacja, tyle że po prostu zapomniał temu drugiemu zostawić karteczki z hasłem. Na nowe cuda ks. DD są też inne dowody, np. : http://goscniedzielny.wiara.pl/index.ph … 85534&katg

Ks. Dobronek wśród Indian! Nazwisko jest niewątpliwie kryptonimem. Wiemy, żeś skromny ale cuda zawsze wyjdą na jaw dla większej pobożności ludu bożego!
Pomysł z czytnikami jest oczywiście świetny, tylko mój kot ma problemy z logowaniem, bo posiada tylko jedno oko.

Z wielkim zainteresowaniem przeczytałem ów artykuł i uważam, że pomysł z figurkami Wujka (El Tio) jest po prostu wspaniały! Warto przenieść go na nasz rodzimy, rzeczypospolity grunt. W każdej placówce na terenie kraju trzeba ustawić takową figurkę - przynajmniej jedną. O ile z luksusowymi papierosami i kubańskimi cygarami nie powinno być problemu, o tyle oczywistą oczywistością jest to, że trudno u nas o świeże liście koki. Ale w zamian możnaby dopuścić produkty juz przetworzone, najlepiej w hermetycznie zamkniętych woreczkach foliowych.


Coitus non circum

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bioanalityka.pun.pl www.maskaradaszalencow.pun.pl www.powerofsharinganforum.pun.pl www.wrphclan.pun.pl www.naruto-polskieforum.pun.pl