#1 2010-01-03 22:52:49

Nieja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-03
Posty: 3

Nasza matka powraca !!!

Po długiej nieobecności, matka Maria Kowalska powraca do kraju.
Informacja obiegła polskie miejscowości lotem błyskawicy.
Niektórzy zdążyli już poczynić przygotowania powitalne.


http://www.aztekium.pl/_baza/users_galeries/albatros/15/d/1.jpg
http://www.aztekium.pl/_baza/users_galeries/albatros/15/d/2.jpg
http://www.aztekium.pl/_baza/users_galeries/albatros/15/d/3.jpg

Offline

 

#2 2010-01-05 23:48:27

Siostra Najmilsza

Użytkownik

Skąd: Zakon Surowości Bożej
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 14

Re: Nasza matka powraca !!!

Czy to nie jest ta pierwsza matka Polka w kosmosie?
Słyszałam, że w 2029 to właśnie ona ma podjąć się pomalowania sprayem sławetnej, druzgocąco-miażdżącej, śmiercionośnej planetoidy, co, poprzez oddziaływanie nań ciśnienia światła słonecznego, ma ocalić tą plugawą wylęgarnię zła wszelakiego.

Offline

 

#3 2010-01-06 14:33:13

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Nasza matka powraca !!!

Siostra Najmilsza napisał:

Czy to nie jest ta pierwsza matka Polka w kosmosie?
Słyszałam, że w 2029 to właśnie ona ma podjąć się pomalowania sprayem sławetnej, druzgocąco-miażdżącej, śmiercionośnej planetoidy, co, poprzez oddziaływanie nań ciśnienia światła słonecznego, ma ocalić tą plugawą wylęgarnię zła wszelakiego.

Siostro ma najmilsza, powinna się siostra urodzić księdzem! Ostrzegajmy więc lud boży, albowiem słyszałem, iż owa planetoida mieści na swej powierzchni niezliczone a dziarskie zastępy szatańskich gejofilów i gejofilek, mnożących się na potęgę poprzez in vitrę, której wyhodowali tam pod dostatkiem, a oddychają gazami z piekła rodem wydobywającymi się z umieszczonej pod powierzchnią fabryki gumofilskich prezerwatyw. Może by więc nie tylko pomóc Matce przymalować ich do powierzchni, ale i tych co już ziemię cierpiącą nawiedzili, wysłać prosto po różańcu i balonem i w ogóle trach na kosmos?

Offline

 

#4 2010-01-07 23:08:16

Siostra Najmilsza

Użytkownik

Skąd: Zakon Surowości Bożej
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 14

Re: Nasza matka powraca !!!

Co do bycia księdzem: czasem sam nasz Pan Najmiłosierniejszy chce, byśmy mijali się ze swoimi powołaniami (ale pełna pokory i skromności przyznam, że księdzem byłabym wcale dobrym; mam nawet pewną słabość do luksusowych samochodów).
A co do wysyłania w kosmos: za cel proponuję obrać czarną dziurę. Byłoby to wspaniale ostateczne rozwiązanie kwestii gejofilskiej. Ongiś przeprowadzono nawet sondę wśród gejofilów i na pytanie 'Gdzie najchętniej we wszechświecie chciałbyś się znaleźć'  98,7% ankietowanych wskazało właśnie czarną dziurę. Myślę, że to o czymś świadczy- porozumienie i osiągnięcie obopólnych korzyści jest na wyciągniecie ręki.

Offline

 

#5 2010-01-09 13:14:40

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Nasza matka powraca !!!

Siostra Najmilsza napisał:

Co do bycia księdzem: czasem sam nasz Pan Najmiłosierniejszy chce, byśmy mijali się ze swoimi powołaniami (ale pełna pokory i skromności przyznam, że księdzem byłabym wcale dobrym; mam nawet pewną słabość do luksusowych samochodów).
A co do wysyłania w kosmos: za cel proponuję obrać czarną dziurę. Byłoby to wspaniale ostateczne rozwiązanie kwestii gejofilskiej. Ongiś przeprowadzono nawet sondę wśród gejofilów i na pytanie 'Gdzie najchętniej we wszechświecie chciałbyś się znaleźć'  98,7% ankietowanych wskazało właśnie czarną dziurę. Myślę, że to o czymś świadczy- porozumienie i osiągnięcie obopólnych korzyści jest na wyciągniecie ręki.

Zmieniam zdanie na trzecią opcję - powinna siostra urodzić się bi-skupem! Pomysł jest tym bardziej zbożny, iż wszak niedawno ewakuowano nieochrzczone dziatki z limbus puerorum, które wedle wszelkiego prawdopodobieństwa znajduje się w czarnym hole'u, nie będą więc patrzeć na tego rodzaju plugastwo, niemówiąc już o gwałceniu je przez coś, co nauka nazywa ciotą. Równie obiecujący jest fakt, iż zdaniem naukowców z czarnej dziury nie wydostanie się żadna promocja homoseksualizmu, ani inna wyprzedaż, nie wspominając o rabatach, które zwiędną wskutek kolapsu. Sama zaś dziura zapytana o swój chcąc nie chcąc analny stosunek do projektu, wyznała, iż to dla niej tylko i wyłącznie jeszcze jedna osobliwość w jej centrum.
Zaś co do planu to myślę że nie warto się dalej zastanawiać, tylko odpalić i bach! A więc skupienie i ładowanie mocy, odliczanie - zdrowaś, zdrowaś... :

http://ratunek.jasnagora.pl/images/eucharystia-gl.jpg

Dzięki połączeniu czarnej dziury z internetem, w prosty sposób rozwiązana zostanie również kwestia ulicznych prowokacji gejowskich, czego scenariusz ukazuje ta oto fachowa animacja poklatkowa:

http://1.bp.blogspot.com/_t4MZURCs3sw/Rw1BW0OyVYI/AAAAAAAAACs/2EDZ7t3xcUg/s400/giertych.jpg http://www.humor.sadurski.com/p1_materialy/ZDUzNzBhNTUyNzQ0/org_1.gif http://belchatowscjmi.blox.pl/resource/pielgrzymka.jpg

Watykan już podpisał z dziurą umowę o dostarczaniu przez nią dla Krk świeżego mydła z oryginalnym, maryjnym wzorem. Nasz kraj został przez papieża zaszczytnie wyróżniony i  wyznaczony do regulowania należności wobec dziury w postaci bezpłatnych badań ginekologicznych oraz psychiatrycznych.

Szczęść dobrze

Offline

 

#6 2010-01-10 23:39:52

Siostra Najmilsza

Użytkownik

Skąd: Zakon Surowości Bożej
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 14

Re: Nasza matka powraca !!!

Lord Chirenbounts napisał:

Sama zaś dziura zapytana o swój chcąc nie chcąc analny stosunek do projektu, wyznała, iż to dla niej tylko i wyłącznie jeszcze jedna osobliwość w jej centrum.

Zdanie genialnie piękne i pięknie genialne!

Cały zaś plan zmyślny jest wielce, ale otóż dnia wczorajszego stała się rzecz dziwna. Oto bowiem przemierzając bezkresne zasoby YT  natrafiłam całkowicie przypadkowo (ale tak naprawdę przypadkowo) na ten materiał wagi wielkiej, którego tytuł bezgranicznie mnie zaintrygował i skłonił do jego obejrzenia:

Uznałam to za nieomylny znak od Pana naszego w niebiosach. Mniemam, iż chciał On w ten sposób przekazać nam wskazówki co do milszej Mu metody rozprawienia się z gejofilią. Przeto wystarczy zdobyć piekielną kserokopiarkę (która wydrukuje sądną czarną dziurę), niszczarkę do papieru (aby po wykonanej misji  tunel przestrzenny unicestwić po wsze czasy) oraz nieznanego szyfru duuuuży sejf...
Reasumując: innowacyjność, finezja, prostota.

Ostatnio edytowany przez Siostra Najmilsza (2010-01-10 23:42:12)

Offline

 

#7 2010-01-11 15:03:02

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Nasza matka powraca !!!

Siostra Najmilsza napisał:

Zdanie genialnie piękne i pięknie genialne!

Podobnież jak ciężka praca Siostry w służbie bożej, czego owocem jewangelia naprawdę przypadkowo jej objawiona, czy też raczej z tzw. woli boskiej, która siostry zakonu surowości bożej napędza do działania tym wydajniejszego.

Siostra Najmilsza napisał:

Uznałam to za nieomylny znak od Pana naszego w niebiosach. Mniemam, iż chciał On w ten sposób przekazać nam wskazówki co do milszej Mu metody rozprawienia się z gejofilią. Przeto wystarczy zdobyć piekielną kserokopiarkę (która wydrukuje sądną czarną dziurę), niszczarkę do papieru (aby po wykonanej misji  tunel przestrzenny unicestwić po wsze czasy) oraz nieznanego szyfru duuuuży sejf...
Reasumując: innowacyjność, finezja, prostota.

Konsekrowani hakerzy teologiczni już badają, czy użytkownik, który umieścił kanoniczny filmik jest Mesjaszem, czy nie, zaś specjaliści od ikonografii sakralnej i drukarek, kierując się kodem Czarnej Dziury, pracują ciężko nad stworzeniem białej dziury na czarnym tle, która wyrzucałaby zwabionych gejofilów w samą bezdenną otchłań kosmosu bez potrzeby odprawiania papieskiej mszy plenarnej; można oczywiście użyć również jednego jedynego sejfu, gdzie odpadki trafiłyby osiągając efekt kolapsu równie miły Bogu, jak i ten w prawdziwej czarnej dziurze. Trwają również prace nad konstrukcją czarnych i białych prezerwatyw, z czego te drugie posłużą odpowiednim funkcjonariuszom kościelnym do zbadania genetycznej tożsamości sprawcy ich użytkowania, jak i do samego zapobieżenia aktowi skrajnego wynaturzenia. Sama zaś drukarka może być poszukiwaną od wieków Arką Przymierza, opis budowy której znajdujemy w ST.

Reasumując: ekonomiczność, anonimowość, cnota.

Ostatnio edytowany przez Lord Chirenbounts (2010-01-11 15:06:11)

Offline

 

#8 2010-01-11 15:25:57

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Nasza matka powraca !!!

Nieja napisał:

Po długiej nieobecności, matka Maria Kowalska powraca do kraju.
Informacja obiegła polskie miejscowości lotem błyskawicy.
Niektórzy zdążyli już poczynić przygotowania powitalne.

Zanim zdążyliśmy skończyć owe przygotowania, matka niestety wróciła. Za schlanie się na wspomnianej imprezie nocujemy już dwa dni poza domem. W tej chwili zanosimy do niej modły, by nas przyjęła z powrotem.

Offline

 

#9 2010-01-11 23:20:29

Siostra Najmilsza

Użytkownik

Skąd: Zakon Surowości Bożej
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 14

Re: Nasza matka powraca !!!

Jakże szatan łatwo może zadrwić ze zmęczonego i niewyspanego człowieka. Czytam sobie spokojnie powyższy post gdy tu nagle serce mi zadrżało przy słowach:

Lord Chirenbounts napisał:

"Za schylanie się na wspomnianej imprezie nocujemy już dwa dni poza domem."

'Toż się nie dziwę matce za taki krok z jej strony' myślę sobie, choć z drugiej strony-a nóż może komuś flaszka ze szlachetnym trunkiem upadła i nie godziło się po nią nie sięgnąć.  Jakoż me rozważania przerwał fakt, iż ponownie przeczytałam cytowany tekst, lecz tym razem mój czuły na wszelkie zdrożności wzrok poskładał prawidłowo wszystkie literki. Uff...

Ach, i dziękuję za docenienie mej misji zakonnej, którą staram się pełnić z całkowitym oddaniem i skrupulatnością.  W imieniu moim i sióstr  pragniemy podziękować więc Lordowi Chirenbountsowi, a w ramach tego dedykujemy mu przed najbliższą jutrznią poranną rundkę umartwiania.

Offline

 

#10 2010-01-12 14:33:00

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Nasza matka powraca !!!

Siostra Najmilsza napisał:

Jakże szatan łatwo może zadrwić ze zmęczonego i niewyspanego człowieka.

Jednakże - jako że, jakkolwiek zawiniło zmęczenie, to spowodowane zapewne długimi wieczornymi modlitwami i spożyciem wody święconej - jest w pomyłce ziarno prawdy, bo zaiste schylania się było wcale dużo, ba, nie można wręcz było spędzić święta ku czci Matki, nie przybrawszy na dłużej pozy skruszonego uniżenia, nadto w gotowości do upadku na kolana, lub na twarz w przypadkach kilku co gorliwszych.

Siostra Najmilsza napisał:

Ach, i dziękuję za docenienie mej misji zakonnej, którą staram się pełnić z całkowitym oddaniem i skrupulatnością.  W imieniu moim i sióstr  pragniemy podziękować więc Lordowi Chirenbountsowi, a w ramach tego dedykujemy mu przed najbliższą jutrznią poranną rundkę umartwiania.

Łaskawości, jeśli można, pragnąłbym te sceny umartwienia, z łaski wielkiej sióstr, otrzymać na kasecie IHS, by móc w chwilach osłabienia ducha podbudować morale w zaciszu plebanii, tym bardziej iż sądząc po cytowanej przez Siostrę regule zakonu, zapewne wzorowanego na irlandzkich odpowiednikach, spodziewam się całkowitego oczyszczenia duszy. Bóg zapłać z góry za dobro-dobro!

Offline

 

#11 2010-01-13 02:34:14

Siostra Najmilsza

Użytkownik

Skąd: Zakon Surowości Bożej
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 14

Re: Nasza matka powraca !!!

Kaseta zostanie wysłana za kilka dni, bowiem z powodu jej  kilkugodzinnej pojemność  musimy dograć jeszcze parę rzeczy (zdradzę, iż zostanie zamieszczony bonus z biczami wodnymi).


Chciałam także ogłosić radosną nowinę, iż dzięki wstawiennictwu Matki, Zakon Surowości Bożej otrzymał, wzorem braci naszych Paulinów z Jasnej Góry, BMW ongiś służące samemu JP II. Z tej okazji postanowiłyśmy zorganizować mały happening na terenie klasztoru. Przewidziane są rozmaite atrakcje (m.in. quiz wiedzy motoryzacyjnej, okładanie kijem piñaty w kształcie prezerwatywy, zabawy ruchowe na dmuchanych gumowych konstrukcjach oraz msza z możliwością zakupienia pod kościołem odpustowych cukierków i petard sygnowanych pieczęcią zakonną). Gwoździem programu będzie demonstracyjne palenie gumy, jako przejaw postawy prorodzinnej i prodrogowej. Z całego serca prosimy ks Dobro-Dobro o przybycie w charakterze gościa honorowego.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!*



*wejściówka: miejsce siedzące-56zł, stojące-50zł, leżące- 150zł.

Offline

 

#12 2010-01-13 10:56:52

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Nasza matka powraca !!!

Już nie mogę się doczekać, nawet zacząłem nadmuchiwać i wiązać w przeróżne kształty - Gejofilów, Afrodyzjaków i Sakramentów - gumy do palenia, pozbierane od znajomych księży. Jeśli pomysł że tak powiem wypali i widowisko osławi klasztor, to ma on szansę na wypromowanie własnego produktu:
http://www.toucandy.com/images/P/0000038190-01.jpg
Z największą niecierpliwością wyczekuję okładania piniaty (jak czytamy w Wikipedii - "Zabawa polega na strąceniu kijem zawieszonej u sufitu piniaty i zebraniu jak największej ilości rozsypanych słodyczy. Widowisko, mające postać improwizowanej śpiewogry, ma swoją dramaturgię, np. niektórych uczestników przepędza się kijem czy wyciąga na środek" ). Liczę na obecność Matki, aby można ją było przewieźć po mieście w błogosławionym bmw tuż po jego odsłonięciu. Mam też nadzieję, że uroczystości nie zakłóci obraza majestatu świętej relikwii podobna do tej, w oczywisty sposób nawiązującej do szyderczego pomniku papieża przygniecionego meteorytem:
http://img61.exs.cx/img61/7357/bmw14.jpg
Życzę powodzenia!

Ostatnio edytowany przez Lord Chirenbounts (2010-01-13 10:58:58)

Offline

 

#13 2010-01-18 08:56:08

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Nasza matka powraca !!!

!!!!!!!!! http://3.bp.blogspot.com/_vgDuaaJNT_g/SEWTn0RIoCI/AAAAAAAAAAM/_zfvKZip8T4/S220/pokute2.png !!!!!!!!!!!!! http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/d/s/Chlosta_pokute_3247893.jpg !!!!!!!!!!!!! http://www.1oaza1.za.pl/sanktuaria/lichen/sanktuarium_klosowski.jpg !!!!!!!!!!!!!!!! http://www.billcigliano.com/images/port_ad/AtomicBombCloud2.jpg !!!!.......

Znaczy się, kaseta dotarła...ciężko mi jeszcze mówić, pomimo że to nie dokładnie to, na co liczyłem. Najlepszy to był ten fragment, w którym siostra Knurna połykała płonący krzyż. Dobra robota i Bóg zapłać w życiu przyszłym!

Offline

 

#14 2010-01-18 16:56:40

Siostra Najmilsza

Użytkownik

Skąd: Zakon Surowości Bożej
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 14

Re: Nasza matka powraca !!!

No proszę,oglądając tych kilka ujęć muszę przyznać, że wyszło lepiej niż myślałam.
Ale widzę, iż sobie Lord zachował najciekawsze fragmenty tylko dla siebie. Trochę szkoda, po siostra Szczepana Alfonsa nie chciała wierzyć naszym zapewnieniom, że w stroju kąpielowym wygląda nad wyraz porządnie i bardzo liczyła na opinie wspólnoty forum. A siostrzyczka Knurna (która nieopatrznie naprawdę połknęła krzyż) do tej pory ma problemy natury gastrycznej i ocenia się, iż powód tychże umiejscowił się na chwilę obecną (o złośliwy zbiegu okoliczności!) właśnie w rejonach krzyża, a dokładniej- gdzieś wśród meandrów esicy. Nie przeszkadza jej to bynajmniej w treningach do kolejnego (karko- i jelitołomnego) występu, który będzie miał miejsce na uroczystościach przekazania bmw.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hetmanska1944.pun.pl www.hbleague.pun.pl www.berserkclan.pun.pl www.biaklan.pun.pl www.mangowcymmz.pun.pl