#1 2009-12-23 23:06:11

Kaznodzieja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 6

Pytania i wątpliwości - ten temat

Czy Tomek z W11 jest Bogiem? Wszakże jest wszechwiedzący (zawsze ma najświeższe informacje z laboratorium), wszechobecny (zawsze pojawia się przy komiasarzach) i wszechmocny (potrafi dowolną sprawę załatwić w 15 minut). O tym że jest sprawiedliwy już nawet nie wspominam. Więc? Sądzicie że w jednym z najpopularniejszych a przynajmniej najdłużej emitowanych seriali kryminalnych ukrył się Mesjasz który w ostatnim odcinku się ujawni i rozpocznie Sąd Ostateczny?

Offline

 

#2 2009-12-24 12:04:30

pleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 88

Re: Pytania i wątpliwości - ten temat

Ja pójdę krok dalej i postawię śmiałą tezę, że wszystkie osoby o imieniu Tomek zawsze są wybitnymi jednostkami w swoim otoczeniu lub nawet w skali świata - żeby nie szukać daleko - np. Thomas Einstein, Tomasz Dobronek, Tomasz Kopernik, Tomasz Chrystus, Tomasz Washington, Tomasz Nobel, Tomasz Wojtyła, Tomasz Wissarionowicz Dżugaszwili, Tomasz Spielberg, Tomasz Małysz, Tomasz Schwarzenegger, Tomasz Zanussi, Tomasz Lee, TurboDymoTomasz czy w końcu słynny agent "Tomek" z CBA (że o swojej skromnej osobie przez skromność nie wspomnę;).

Ostatnio edytowany przez pleja (2009-12-24 12:07:52)


Coitus non circum

Offline

 

#3 2009-12-25 21:13:02

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Pytania i wątpliwości - ten temat

Kaznodzieja napisał:

Czy Tomek z W11 jest Bogiem? Wszakże jest wszechwiedzący (zawsze ma najświeższe informacje z laboratorium), wszechobecny (zawsze pojawia się przy komiasarzach) i wszechmocny (potrafi dowolną sprawę załatwić w 15 minut). O tym że jest sprawiedliwy już nawet nie wspominam. Więc? Sądzicie że w jednym z najpopularniejszych a przynajmniej najdłużej emitowanych seriali kryminalnych ukrył się Mesjasz który w ostatnim odcinku się ujawni i rozpocznie Sąd Ostateczny?

To tłumaczyłoby, dlaczego Tomek, niczym Clark Kent po przebraniu za Supermana, nie pokazuje się na ekranach w niedziele, kiedy to księża rozdzielają boże ciało do opłatków.

Ostatnio edytowany przez Lord Chirenbounts (2009-12-25 21:13:29)

Offline

 

#4 2009-12-27 19:02:55

Kaznodzieja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 6

Re: Pytania i wątpliwości - ten temat

A czy to prawda, że wraz z rzeczonym Tomkiem, Turbodymomanem i Mega Ubogim Człowiekiem, ksiądz Dobro-Dobro chce sformować Polski oddział "Ligi Sprawiedliwych" składający się z Lechickich superbohaterów?

Offline

 

#5 2010-01-17 20:59:53

Siostra Najmilsza

Użytkownik

Skąd: Zakon Surowości Bożej
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 14

Re: Pytania i wątpliwości - ten temat

Odbiję nieco od ostatniego posta, bowiem moja wewnętrzna równowaga została doszczętnie zburzona tą oto informacją:

Co to jest pedofil

O ile  przyporządkowanie tego wikiwpisu do kategorii "ekologia" jest jak najbardziej oczywiste (jak powszechnie wiadomo ekologia to nauka zajmująca się zależnościami pomiędzy gatunkami, oraz gatunkami i ich środowiskiem-tak więc słuszne będzie stwierdzenie, że zajmuje się tym samym zależnościami pomiędzy ludźmi I gatunku i ludźmi II gatunku lub ludźmi II gatunku i dziećmi), o tyle sama jego treść bezgranicznie elektryzuje i wprawia w głębokie zdumienie. 
Czy więc to oznacza, że w każdej chwili, w każdym miejscu i o każdej porze istoty najmilsze Panu mogą zostać podstępnie napadnięte przez te potwory wygrzebujące się niespodziewanie z ziemi? Czy policja powinna zmienić system poszukiwań i zacząć przekopywać tereny zielone w celu wykrycia pedofilskich podziemnych tuneli, jam oraz innych kryjówek? Czy wreszcie każdy ślepiec jest pedofilem?
Nie wiem, nie wiem już sama. Duszę mą targa niepokój wielki i straszny. Proszę gorąco drogich Braci i ewentualne Siostry o przedstawienie swego zdania w tej palącej kwestii.

Offline

 

#6 2010-01-19 13:03:27

pleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 88

Re: Pytania i wątpliwości - ten temat

Siostra Najmilsza napisał:

Odbiję nieco od ostatniego posta, bowiem moja wewnętrzna równowaga została doszczętnie zburzona tą oto informacją:

Co to jest pedofil

O ile  przyporządkowanie tego wikiwpisu do kategorii "ekologia" jest jak najbardziej oczywiste (jak powszechnie wiadomo ekologia to nauka zajmująca się zależnościami pomiędzy gatunkami, oraz gatunkami i ich środowiskiem-tak więc słuszne będzie stwierdzenie, że zajmuje się tym samym zależnościami pomiędzy ludźmi I gatunku i ludźmi II gatunku lub ludźmi II gatunku i dziećmi), o tyle sama jego treść bezgranicznie elektryzuje i wprawia w głębokie zdumienie. 
Czy więc to oznacza, że w każdej chwili, w każdym miejscu i o każdej porze istoty najmilsze Panu mogą zostać podstępnie napadnięte przez te potwory wygrzebujące się niespodziewanie z ziemi? Czy policja powinna zmienić system poszukiwań i zacząć przekopywać tereny zielone w celu wykrycia pedofilskich podziemnych tuneli, jam oraz innych kryjówek? Czy wreszcie każdy ślepiec jest pedofilem?
Nie wiem, nie wiem już sama. Duszę mą targa niepokój wielki i straszny. Proszę gorąco drogich Braci i ewentualne Siostry o przedstawienie swego zdania w tej palącej kwestii.

Najmilsza Siostro Najmilsza - powiadam Tobie: nie lękaj się! Z diabelskimi zastępami pedofili od lat wielu mężnie i heroicznie walczy Polski Związek Wędkarski ramię w ramię z dzielnymi przedstawicielami starożytnej rasy Pisces. Jestem pewien, że wśród wędkarzy jest wielu policjantów, tak samo zapewne jak i czcigodnych księciów oraz innych osób najmilszych. Jak i wśród pozostałych organizacji wędkarskich świata...


Coitus non circum

Offline

 

#7 2010-02-01 00:31:33

Siostra Najmilsza

Użytkownik

Skąd: Zakon Surowości Bożej
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 14

Re: Pytania i wątpliwości - ten temat

Dziękuję za pokrzepienie mego serca, aczkolwiek nadal mam wątpliwości dotyczące ślepców.


Kolejna sprawa:

Jaki powinien być nasz stosunek do Kościoła Latającego Potwora Spaghetti? Czy ogłosić go wrogą i wielce szkodliwą herezją, czy może nawiązać ekumeniczny dialog?

Offline

 

#8 2010-02-01 21:30:55

pleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 88

Re: Pytania i wątpliwości - ten temat

Siostra Najmilsza napisał:

Jaki powinien być nasz stosunek do Kościoła Latającego Potwora Spaghetti? Czy ogłosić go wrogą i wielce szkodliwą herezją, czy może nawiązać ekumeniczny dialog?

Moim skromnym zdaniem, pastafarianizm jest ze wszech miar zbożnym dziełem - wszak to nawiązanie wprost do gastronomii włoskiej, a co za tym idzie dalej - rzymskiej. Czyli mamy bezpośrednią paralelę do kościoła rzymskiego oraz jego najmilszego ośrodka - Watykanu, skromnej siedziby czcigodnych następców piotrowych. Dalszy wywód jest chyba zbędny.
Dodatkowym atutem jest niewątpliwie wysublimowany urok i czar, jaki warsztat włoskich mistrzów kuchni rozpościera nad tym padołem łez, ze szczególnym uwzględnieniem mojej skromnej osoby - najbardziej oddanego miłośnika past i pic w każdej postaci. Także powiadam Ci - dialog 3xtak!


Coitus non circum

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mounds.pun.pl www.berserkclan.pun.pl www.mangowcymmz.pun.pl www.hetmanska1944.pun.pl www.hbleague.pun.pl