#1 2009-08-28 09:19:29

Milven

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-14
Posty: 3

Ojciec DD sławny w branży piwowarskiej!

Ojcze, co Cię Maryja Królowa Polski i Zimbabwe na ołtarze Polski i Świata wyniesie!
Chwała Boża,w Twej skromnej, dobro-dobrej osobie,zeszła na piwowarów, którzy zainspirowani Twoja osobą, nowy gatunek piwa stworzyli na cześć najwierniejszego Sługi Bożego, który tylko Naszemu Papieżowi i Trójcy Świętej się kłania plackiem na podłodze!

Powiedzże, Ojcze, jakimi drogami można otrzymać ten natchniony Duchem(a więc Spirytem) Świętym złoty nektar, który niechybnie pomaga w kontemplacji Dzieła Bożego oraz, jak wskazują informacje dobiegające z całego świata, daje po spożyciu wiele darów i łask, jak na przykład mówienie wieloma obcymi  językami(takimi jak język "uełełe",znanego wśród wielu męczenników, jak np. bł..Zdziśka spod Monopolowego), darem pomijania grawitacji oraz praw fizyki i anatomii,

http://images3.wikia.nocookie.net/nonsensopedia/images/d/d2/Jogin1.jpg

jak również łaska oczyszczenia organizmu z trucizn wszelakich (najczęściej drogą womitacji)?

A oto skąd się dowiedziałem.
http://www.joemonster.org/art/12279/Now … e_konkursu(prawie na samym początku)

Ostatnio edytowany przez Milven (2009-08-28 10:21:17)

Offline

 

#2 2009-10-13 20:51:14

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Ojciec DD sławny w branży piwowarskiej!

Dosyć tego, czara goryczy się przelała. Wczoraj zgłosiłem do prokuratury doniesienie o obrazie uczuć religijnych.

Offline

 

#3 2009-10-20 21:35:39

pleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 88

Re: Ojciec DD sławny w branży piwowarskiej!

I co, i co? Będzie aresztowanie? Pokazowy proces i czapka? Nie trzymaj Lordzie gawiedzi w niepewności...


Coitus non circum

Offline

 

#4 2009-10-22 07:58:57

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Ojciec DD sławny w branży piwowarskiej!

pleja napisał:

I co, i co? Będzie aresztowanie? Pokazowy proces i czapka? Nie trzymaj Lordzie gawiedzi w niepewności...

Rozumiem ową niepewność, gdyż jak wiemy ks. Dobro-Dobro jest zbyt miłosierny, by skarżyć oprawcę swego wizerunku, ale na szczęście przestępstwo to (tj. obrażanie obiektu kultu religijnego) jest ścigane z urzędu.
Niestety, chociaż śledztwo oczywiście wszczęto i wyznaczono podejrzanego, nie udało mu się założyć owej czapki, znalezionej w miejscu przestępstwa i symbolizującej je, co potwierdziłoby tożsamość. Osobnik ten bowiem jest jak dotąd nieuchwytny, a wszelkie służby mundurowe przeszukują cały kraj, apelując jednocześnie do ludzi, by zwracali uwagę na osoby opętane. Oto zaś jedyny rysopis, jakim dysponujemy, a jaki sporządziła pewna zdolna, starsza parafianka:
http://pu.i.wp.pl/?k=Mjk4MjIxMjEsMzE2Njg%3D&f=diabel_Krzysia.jpg
Liczymy oczywiście, że to ktoś z forum doprowadzi do ujęcia sprawcy.

Offline

 

#5 2009-12-16 10:10:16

Papiesz_Toaletowy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 9

Re: Ojciec DD sławny w branży piwowarskiej!

Oooooooo Paaaaanieeee!!!!! Mój czepiec!!! GOREEEEEEE!!! AAAAhhhhhhhhhhhhhghghghghgheeehH.


Kryj się Elejson!

Offline

 

#6 2009-12-18 14:33:49

Lord Chirenbounts

Użytkownik

Skąd: Ambasada Wyspy Transwestytów
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 111

Re: Ojciec DD sławny w branży piwowarskiej!

Papiesz_Toaletowy napisał:

Oooooooo Paaaaanieeee!!!!! Mój czepiec!!! GOREEEEEEE!!! AAAAhhhhhhhhhhhhhghghghghgheeehH.

No i mamy sprawcę. Jak zapewne wiesz, są dwie możliwości kary, które możesz wybrać w celu oczyszczenia swej dusz . Pierwsza i szczególnie zalecana to publiczne spalenie, a przedtem zakłucie poprzez wybrany oczodół paznokciem od cudownego palca św. Weroniki oraz datek na forum, drugi to datek na forum. Po wybraniu kary Kościół w swej mądrości postanowi, czy wybór został dokonany słusznie, czy też nie. Datek co łaska powinien być nie niższy niż 3000 zł + 1000 Euro.
Nie będzie tolerowana obraza uczuć religijnych chrześcijan na forum katolickim, zwłaszcza takim, które szczyci się zawartością aż 16 treści merytorycznych.

Offline

 

#7 2009-12-18 14:54:02

Papiesz_Toaletowy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 9

Re: Ojciec DD sławny w branży piwowarskiej!

Mea Culpa, Mea Culpa, Mea Maxima Culpa.... Wykażcie miłosierdzie bracia i siostry, bo bardzo zgrzeszyłem.... Jako osądzony w tej sprawie zgłosiłem swój wniosek o ułaskawienie do samej Komisji Watykańskiej. Niestety, Papiesz nie rozpatrzył do końca pozytywnie mojej prośby... Z uwagi na moją skromną sytuację materialną - wszystko co mam oddaje potrzebującym (nie mam obowiązku prowadzenia księgowości, więc nawet nie próbujcie mi udowodnić że nie, hłehłehłehłe) - odstąpiono od wymierzenia pokuty finansowej, oraz zmodyfikowano pierwotnie proponowaną pokutę cielesną.... A zatem: Gdzie jest ta Weronika co mam ją w oczodół, albo palcem?

Papiesz to Papiesz - raczej... raczej...

Ostatnio edytowany przez Papiesz_Toaletowy (2009-12-18 14:54:36)


Kryj się Elejson!

Offline

 

#8 2010-07-29 01:03:52

fenol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-24
Posty: 13

Re: Ojciec DD sławny w branży piwowarskiej!

cóż ja też musze brać przykład z największego z polaków...ide na kremówki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biaklan.pun.pl www.mounds.pun.pl www.hetmanska1944.pun.pl www.mangowcymmz.pun.pl www.hbleague.pun.pl