#1 2016-10-25 16:01:16

JP2/RWD8

Użytkownik

13746240
Skąd: sprzed monitora
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 99
WWW

Konwertyta /wspomnienia/ czyli ewolucja, od człowieka do karalucha

"Wierzyłem w zbawienie poprzez chrzest i nauki Kościoła Katolickiego.
Przekonali mnie jednak, ludzie wyjaśniający mi , że zbawicielem nie jest Jezus lecz Jeszua, a jego ojcem, nie Bóg, lecz Jechowa.
Później jednak zrozumiałem, że zbawienie jest dostępne jedynie, poprzez właściwe rozumienie pisma objawione przez Lutra.
Przemyślałem po czasie, że nauk o zbawicielu jest tyle, że trudno się w tym nie pogubić, więc przyjąłem Judaizm, by po prostu przestrzegać prawa Bożego. Dostrzegłem jednak, że to stary zakon, a jego aktualną wersją jest przekaz Mahometa. Okazało się, że zasady wyznaczone dla ludzi przez tą religię są nieludzkie, więc jedyną nadzieją dla mnie jest po prostu dobroć zawarta w zasadzie Ahimsy wschodnich religii. Jednak ich wymagania były zbyt ciężkie. Gdy odwiedziłem ostatecznie wróżkę, rozwiązała ona mój problem, odczytując z kart tarota, że przyczyna mych niepowodzeń tkwi w tym, że nie rozwiązałem swego związku z religią mych rodziców, poprzez apostazje i ten związek jest przeszkodą  na mej drodze.
Teraz czekam jedynie, na nowa szansę w postaci, ponownego wcielenia w formę człowieka, by się jej ostatecznie pozbyć wtapiając w nirwanę, /dzięki memu guru wiem, że wcześniej będę musiał przyjąć formę karalucha by rozwiązać swe związki karmiczne/ i poświęcam się jedynie ziemskim sprawom, by złagodzić złą karmę, służąc społeczeństwu, dla demokracji i zachowania słusznych elementów socjalizmu, a przyjecie do loży masońskiej, wróży skuteczność mych poczynań.  Oczywiście odrzucam wszelką intoksykację, mięso, alkohol, a jedyną "używką" jest dla mnie Black Metal,, szczególnie słuchanie Behemota "nakręca" mnie do pracy".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.super-bakugany.pun.pl www.nowezycie.pun.pl www.pokemon-master-red.pun.pl www.aa2aapl.pun.pl www.bloodwars.pun.pl