Dobro-Dobro

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#46 2009-12-19 12:55:33

Aikon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-19
Posty: 1

Re: Jan Paweł II

Nie rozumiem czemu niektórzy komentujący materiał "7 cudów świata" piszą "filmik ok ale z JP II to przesada". Przecież wedle Kościoła to jest przecież zwierzchnik. To jak to tak ? Nabijać się z kościoła i księży a z Papieża nie ? To tak jakbyś nabijał się z np. z domu ojca swojego kolegi. Będziesz zrywać boki, obgadywać, opowiadać historie i dowcipy i wyolbrzymiać np. nieporządek w jego mieszkaniu. Ale wszystkim będziesz mówić, że Ty go szanujesz i nie można na nic złego na niego powiedzieć, i w ogóle 'rispekt'. To obłudne. Prawdą jest też niestety, że jeśli ten przykładowy ojciec twojego kolegi akceptuje "ten bałagan" to sam nie jest bez zrzutu. I taka jest prawda o Kościele. Papież też nigdy w kościele nie chciał zrobić porządku i to żaden. To nie na rękę. Jak zobaczyłam wszystkie materiały o Ks. Dobro-dobro, to zauważyłam, że nie tylko ja widzę to, że Kościół od lat wciska ludziom ciemnotę. Właściwie, to jak to mówi Pismo Święte "unieważnili prawo przez ludzką tradycję". To jest obrzydliwe. I to prześmiewa Ks. Dobro, pokazuje że ludzie idą bezmyślnie za "pasterzami", jak na rzeź. Obchodzą zawoalowane pogańskie święta, i wierzą w dogmaty które nie mają żadnego potwierdzenia w PŚ. Płacą za wyjście z czyścca a nigdy nie poproszą księdza o listę tych, którzy dzięki płaceniu na Msze z czyścca (o którym też w Piśmie Świętym zero wzmianki) w ogóle prędzej wyszli. Ale biznes is biznes. Nie można powiedzieć ludziom prawdy, bo by się dopływ gotówki skończył. Czemu ludzie nie czytają Biblii, to jest przecież wykładnia tego jak być powinno. Jak żyli pierwsi chrześcijanie i jak żyć dziś powinni.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bioanalityka.pun.pl www.maskaradaszalencow.pun.pl www.naruto-polskieforum.pun.pl www.wrphclan.pun.pl www.powerofsharinganforum.pun.pl